Karadeniz Pet

yuvalıkla ilgili...

• Konbuyu başlatan Cem Temiz
  • Başlangıç tarihi
C

Cem Temiz

Guest
yuvalıkta beyaz tüyler var sanırım. dişi kuşun popsundaki tuylerden. talaş koymuştum biraz bazilarini dişari atmiş yuvalıkta cok az var. şuanda talaş sadece yumurta koycagı yerde bırakmiş sizde bu ne demek oluyor...

Kuş yuva hazırlığı yapıyordur.Bence sürekli yuvalığın kapağını falan açmayın , kuşlarıda fazla rahatsız etmeyin. O talaş onlara yeter

Kuş yuva hazırlığı yapıyordur.Bence sürekli yuvalığın kapağını falan açmayın , kuşlarıda fazla rahatsız etmeyin. O talaş onlara yeter

öyle yapiyorum ztn yuvalığ takalı 2 hafta oldu. hep dişi kuş yuvaya giryor arasira çaktirmadan bakiyorum sadece su ve yem yeme iniyor aşağiya.

Dişi yuvayı hazırlıyor merak etmeyin umarım en yakın zamanda sağlıklı yavrularınız olur :)

Benimkide cok olan talaslari disari atti hani hamur tutarken havuz gibi ortasini aciyoruz ya iste o sekilde kanatlari eskisine gore dusuk gibi geliyor bana ama yumurtlamiyor :):)

Az kaldı azzzz sıcak sıcak yumurtalar gelecek :)))))

Kuşunuz yuvayı hazırlıyor İnşallah kısa zamanda yavru alırsınız :)

Kuşunuz yuvayı hazırlıyor İnşallah kısa zamanda yavru alırsınız :)

gerçektenmi o yüzden mi öyle yapiyor. bende anlaşamiyolar falan sanmiştim cunki 3 4 gun once yem falan veriyolardi birbilerine işallahl dediğiniz gibi olur peki ne kadar sürede yumurta alalabilirim. dişi ilk defa çişlecek. ve kaç tane yumurta verir sizce...

gerçektenmi o yüzden mi öyle yapiyor. bende anlaşamiyolar falan sanmiştim cunki 3 4 gun once yem falan veriyolardi birbilerine işallahl dediğiniz gibi olur peki ne kadar sürede yumurta alalabilirim. dişi ilk defa çişlecek. ve kaç tane yumurta verir sizce...

1 hafta 10 gun icinde yumurtlar.bu bazen biraz daha gec olabilir sakin telaslanmayin :) ciftlesmeleri bazen uzun bazen ise daha kisa surebilir ve yumurta konusuna gelince o belli olmaz 1 tanede yapabilir 8-9 tanede.simdiden hayirli olsun

Geri