Karadeniz Pet

1.5 aylık kuş kafasının altında tüy yok

Cagatay.

Yeni Üye
53429o.jpg

fotoda görüldüğü gibi kuşumun kafasının altında tüy yok ,tüyler zamanla çıkar mı bir hastalık mı yoksa anne kuş mu yoldu bilmiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

B vitamini kullanın.Bakalım zaman ne gösterir...Zamanla yayıldı mı onuda söylersiniz.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Annesi yolmuş olabilir, bir süre sonra uzar. Anneyi gözlemleyin, eğer anne yapmıyorsa ve vücudunun çeşitli bölgelerinde kendiliğinden bu tür açılmalar olmaya devam ediyorsa tüy hastalığı var demektir. Kuşunuz tepeli bir kuş, kafasının belirli bir kısmında tüy olmayan birçok tepeli kuş gördüm.

Evet hocam, Japonesler de tepeliler sınıfından bir kuş, tüyleri bana da yolunmuş gibi geldi fakat %100 emin olamıyorum. Sorunun ne olduğunu zaman gösterecek.

53429o.jpg

fotoda görüldüğü gibi kuşumun kafasının altında tüy yok ,tüyler zamanla çıkar mı bir hastalık mı yoksa anne kuş mu yoldu bilmiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Benim yavru kuşumda böyle idi . Hatta eğilince kökleri gözüküyordu . Zamanla doldu şimdi çok sık tüyleri var .Vitamin vermiştim o zaman . Siz de vitamin verin. Yolunma olayı yoksa çıkar illaki.

Geri