Karadeniz Pet

2 günlük kuş popo bölgesindeki tüyleri yoluyor

AdemUnlu

Yeni Üye
2 günlük kuş popo bölgesindeki tüyleri yoluyoe orda bir siyahlık vardı tam emin deilim ama sarı bir sıvı akıyor ordan? ishalde deil

kuş 1,5 yaş civarlarında dişi bi alalı 2 gün oldu

hemen yüklemeye çalışıyorum fotograf bi 5 6 dk ya yüklerim

image0.jpg

çok teşekür ederim hemen şuanmı yapılması gerekyior ben pek tecrübeli deilim daha tecrübeli bir arkadaşım var yarın o yapabilir

Şuan için belirtilen duruma göre varsayımda bulunabiliyoruz, anüs yolma genel olarak kuş dışkısını rahat yapamadığında gerçekleşiyor. Anüs çevresi temizlendikten sonra aynı durum devam ederse başka sorunlar üzerinde durabiliriz.
teşekkürler birde sürekli hapşırıyor ve kafesinin çatısına bayılıyor ordan gelmiyor almaya çalıştıgımda elimi ısrıyor nası usallaştırabilirim daha yeni aldıgım için bende pek bilgi sahibi deilim iyiki bu site var bu arada her şeyin çözümü var

teşekkürler birde sürekli hapşırıyor ve kafesinin çatısına bayılıyor ordan gelmiyor almaya çalıştıgımda elimi ısrıyor nası usallaştırabilirim daha yeni aldıgım için bende pek bilgi sahibi deilim iyiki bu site var bu arada her şeyin çözümü var
Hapşırma durumu çok sık değilse yemdeki yada kafesteki toz sebebi ile olabilir lakin çok sık hapşırıyor ise soğuk almış olabilir. Bu süreçte ortam ısısına dikkat edin soğukta yada hava akımında kalmasın.

Muhabbet Kuşu Evcilleştirme ve Eğitimi için aşağıya link bırakıyorum inceleyebilirsiniz;

ya gerçekten çok teşekkür ederim iyiki baktım googla gerçekton çpok teşekkür ederim başka yerlerde sizin kajdar ilgilenen yok ALLAH RAZI olsun ne deyim

Geri