Karadeniz Pet

M kuşum 2 günlük uyurken vik vik ses çıkarıyor

Yusuf Mirza

Yeni Üye
2 günlük m kuşum mavi çekoslavak herşeyi tam sabah kıpır kıpır oynuyor fakat gece ses duyuyorum yaklaşınca gözünü açıyor sonra kapatıyor ve gece odada hep ışık kaynağı var bugün b vitamini aldım 5 damla attım suyuna ama suyunu içtiğini görmedim ama yem yiyor su içiyor taşını kullanıyor gayet sağlıklı lütfen yardım edin.😭😭 birde bugün banyo yaptırdım sirkeli su ve normal su ilede temizledim havluya sardım 10 dk da kurudu korkmam gerekirmi bazı yt videokarının yorumunda öldüğünü söylemişler endişenmelimiyim odam yaz sıcağı son günlerde daha az cam açıyorum kuş var diye. Lütfen Yardım Edin😭😭 isteyene foto ve youtundan video atarım .formu yazmadan 10 dk önce oluyodu hafif uyandırdım gakat şu an ses çıkmıyor😭😭 yardım

https://streamable.com/j9vtge ara sıra kanatlarını açıyor bişe çiğner gibi yapıyor ve kuyruğu yukarı aşağı sallanıyor
Videoda kuyruk sekmesi görünmüyor. Gritli kuş kumu kullanın ve probiyotik vitamin kullanımınıda ihmal etmeyin. Tablo ekleyeceğim o size yardımcı olur. Ürünleri temin edip ömrü boyunca belirtilen miktar ve günlerde kullanırsanız faydasını görürsünüz.
Kanatlarını açma sebebi de çok sıcak olduğundan olabilir.
Polish_20230814_211925118.jpg

Videoda kuyruk sekmesi görünmüyor. Gritli kuş kumu kullanın ve probiyotik vitamin kullanımınıda ihmal etmeyin. Tablo ekleyeceğim o size yardımcı olur. Ürünleri temin edip ömrü boyunca belirtilen miktar ve günlerde kullanırsanız faydasını görürsünüz.
Ekli dosyayı görüntüle 68870
kuyruk sekmesin kameranın özelliği var o düzeltiyor ama seker gibi değil de yumuşak yumuşak yukarı aşağı oynuyo

Ekli dosyayı görüntüle 68870
pardon şimdi farkettim kuyruk değil kendisi hareket ediyor tamamen salıncakta olduğu için sallanıyo hafiften bide nefes sesini duyuyom bazen

Geri