Karadeniz Pet

2 Kuş için yeterli mi kafes ?

Limoncuk

Yeni Üye
Merhabalar,

Üretim kafeslerinden istemiyorum bunu bulabildim.
2 kuş için yeterlimidir kafes ?
Ölçüleri : 37 - 28 - 47
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Resmini ekliyorum.

2 kuş için küçük. Üretim kafesi istememe sebebin nedir?
Üretim yapmayacağım. Dikey telli olması ve görüntüsünün güzel olmamasından dolayı. Küçük diyorsanız kuşuma eş almayacağım o zaman. Sabahtan akşama kadar çalışıyoruz tüm gün evde sıkılmasın diye eş alacaktım.

Kafes alacaksanız pirinç telli tekli üretim kafesi alın temizliği kolay olur eş almanız durumunda rahat üretim gerçekleşir linkteki ürünü nermiyorum kullanışsız bir kafes.
Üretim yapmayacağım eş almaktanda vazgeçtim😊
Peki bana pirinç telli kullanışlı ve yatay telli bir kafes önerebilir misiniz çok rica etsem 🙏
200 tl verip kullanışsız bir kafes almak istemem.

Üretim yapmayacağım eş almaktanda vazgeçtim😊
Peki bana pirinç telli kullanışlı ve yatay telli bir kafes önerebilir misiniz çok rica etsem 🙏
200 tl verip kullanışsız bir kafes almak istemem.
Sabahtan akşama kadar çalışıp, kuş ile ilgilenmiyosanız eş almanız gerekir. Balık değil bu hayvanlar.

Merhabalar,

Üretim kafeslerinden istemiyorum bunu bulabildim.
2 kuş için yeterlimidir kafes ?
Ölçüleri : 37 - 28 - 47
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Resmini ekliyorum.

Bu boydan sonra alabileceğin normal kafes, papağan kafesine kaçar.
Anca bunun gibi bişey olur. Üretim kafeslerini bende sevmiyorum, Tek bakıcaksan zaten kafesin salon gibi yerde duruyor olması lazım. Üretim kafesleride salonda hoş olmuyor. Senin attığın resimdekini ben beğendim. Yeterli de bence ama şeye dikkat et prinçtenmi yoksa o renge boyanmış mı. Altın renkli kafesleri pirinç diye satıyorlar.

Geri