Karadeniz Pet

2 aylık kuşumun kafesi

koray2501

Yeni Üye
2 aylık bir muhabbet kuşum var. kafesi orta derece büyüklükte. daha yeni aldım. kafesi içinde 1 adet salıncak 2uzun tahta tünek. tünegin üsütnde yemlik
1 adet suluk 1 adet daha suluk var içine kus kumu koydum.mama kabı ve sebze tutacagı falanda var ne önerirsiniz baska
fTI8E6.jpg

Kuş kumunuz kristal beyaz kum mu? Kristal kum önermiyoruz çünkü soluk borusuna kaçabilir. Grit kuş kumu öneriyoruz. Kafeste kalamar kemiği de bulunsun. Gaga taşı da olsun ama alçıdan üretilmiş gaga taşı olmaması lazım. Takviyeler de kullanmanızı öneririm Röhnfried Gervit-w multivitamin ve Entrobac Probiyotik

Kuş kumunuz kristal beyaz kum mu? Kristal kum önermiyoruz çünkü soluk borusuna kaçabilir. Grit kuş kumu öneriyoruz. Kafeste kalamar kemiği de bulunsun. Gaga taşı da olsun ama alçıdan üretilmiş gaga taşı olmaması lazım. Takviyeler de kullanmanızı öneririm Röhnfried Gervit-w multivitamin ve Entrobac Probiyotik
Evet beyaz kum bulunduğum şehirdeki petshopta Girit kum bulamadım. Kalamar kemiği bulunuyor. Takviye olarakta apexiol muktivitamin veriyorum

Ve hiç oyuncağı yok canı sıkılır, seveceği bir oyuncak alın mutlu olsun.
Evet oyuncak almayı düşünüyorum ama abim istemiyor oyuncak olarak salıncsk ekledim oyuncak takacagım bir ara. Tünekleride dediğiniz şekilde değiştirdim

Niye istemiyor anlamadım, o da bir can ve bize emanet. O zaman en iyi şekilde bakmalıyız. Bir tane oyuncaktan zarar gelmez ve pahalı bir şey de değiller.
Oyuncağa alışıp ele gelemeyeceğinden heralde. Ben birsey olacağını düşünmüyorum oyuncağı yakın zamanda alıp takarım

Oyuncağa alışıp ele gelemeyeceğinden heralde. Ben birsey olacağını düşünmüyorum oyuncağı yakın zamanda alıp takarım
Anladım ama aksine oyuncak sayesinde size gelebilir. Sevdiği bir oyuncağa bağlanırsa o oyuncağı elinize aldığınızda size de gelecektir. Benim kuşlarımın hepsi oyuncak çok sever ve bana da aşıklar :)

Bu ay içerisinde 5 yaşındaki kuşum kursak mantarından vefat etti. Çok eğitimli ve bana alışıktı. Uzun zaman geçtiği için bebek bir kusa nasıl bakarım çok bilmiyordum. Tavsiyeleriniz için sağolun

Bu ay içerisinde 5 yaşındaki kuşum kursak mantarından vefat etti. Çok eğitimli ve bana alışıktı. Uzun zaman geçtiği için bebek bir kusa nasıl bakarım çok bilmiyordum. Tavsiyeleriniz için sağolun
Başınız sağolsun 🥀

Birde söylemeyi unuttum; yemliği daha güzel konuma asabilirsiniz ayrıca kapaklı yemlik alıp kafesin yemlik kısmına asarsanız yerden tasarruf edersiniz.
Ve aşağıya tablo ekliyorum. Oradaki ürünleri alıp kullanırsanız bağışıklığı açısından iyi olur. Petshoplarda bulamazsınız, internetten Karadenizpetten alabilirsiniz.
IMG_20231125_112109.jpg

Başınız sağolsun 🥀

Birde söylemeyi unuttum; yemliği daha güzel konuma asabilirsiniz ayrıca kapaklı yemlik alıp kafesin yemlik kısmına asarsanız yerden tasarruf edersiniz.
Ve aşağıya tablo ekliyorum. Oradaki ürünleri alıp kullanırsanız bağışıklığı açısından iyi olur. Petshoplarda bulamazsınız, internetten Karadenizpetten alabilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 70222
merhaba dediginiz vitaminleri alacagımda multivitamini probiyotiki kac gun arayla vermeliyim. vitaminden sonra hemen probiyotikmi

Geri