Karadeniz Pet

Dişi Muhabbet kuşum erkeği sevmedi mi

Abdussamet53

Yeni Üye
Benim 1 yıllık muhabbet kuşum var onun yaşında dişi muhabbet kuşu aldım 4 gündür erkek olanı dişiye kur yapıyor kafasını kaşıyor dişi arada bir gaga atıyor erkeğe korkup kaçıyo erkek dişi kuş çok sakin aldığım günden beri zorla videolarla öttürüyorum başka şekilde ötmüyor çok az hareket ediyor erkekten bazen kaçıyo bazen kaçmıyo değiştirmelimiyim sizce?

Değiştirmeyin lütfen alınan kuş değiştirilmemeli ikisi de strese girer yazık olur

Muhabbet kuşu ve papağan türleri bunlar bir anda eş olmazlar. İlk 1 hafta da eş olurlarsa, bu büyük bir mucize olur. Ne zaman eş olacakları hiç beli olmaz. 1 yıl sonra eş olan kuşlar var. Benim dişi sultan papağanımın annesi ve babası 1 yılın sonunda eş olmuşlar.

Öyle kolay değil birbirlerinin kalbini çalması. Bazen erkek dişiye zorluk çıkartır, bazen de dişi erkeğe.... Aralarında ki aşk ne zaman alevlenir bunu kimse bilemez. ;)

Teşekkürler yardımcı olduğunuz için😊bende azkalsın geri veriyodum çünkü ilk defa eş kuş bakıyorum bu konu hakkında pek bişey bilmiyorum.erkeği dişiye kur yapıyor öpüyo ama dişi yüz vermiyo.sizin dediğiniz gibi 4 gün çok kısa bir süre olabilir:)

Bide erkek kuşumu nasıl ele alıştırabilirim ısırıyor alamıyorum elime

Geri