Karadeniz Pet

Eş tutmuş mu ? Kafesin içinde akıllı yemlik sıkıntı yaratır mı ?

Extreme_MAD

Meraklı Üye
Arkadaşlar anlamadım bakar mısınız ?

Kuşlar baya bir çiftler erkek çok fazla kur yapıyor ama dişi kabul etmiyor(bir aydır kur yapıyor Hala da deniyor)

Kafes olmaz uçacak alan yok yemlik çok büyük kalmış internetten hepsiburada gittigidiyor vb sitelerden kafes alınız.

Büyük kafesi tedarik edene kadar standart yemliklerini kullanın oda yoksa yemi yere serpin ama o yemliği çıkarın
Benim için daraldı görüntüden onlar nasıl yaşıyor acaba

Kafes küçük olduğu için üretim şansın çok düşük

Arkadaşlar anlamadım bakar mısınız ?
şimdi bişey diyeceğim olmayacak. O kafeste bırak çifti tek kuş bile beklenmez günah. Daracık yere 2 kuş atmışsın birde uyanıklık edip akıllı yemlik sokmuşsun içine. Sen hayvan falan besleme

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yeni kafes alana kadar akıllı yemliği çıkarın normal yemlik takın. Normal yemlik yoksa kafesin kapılarından yerleştirin akıllı yemliği, ya da 4 tane teli sivri köşeleri kalmayacak şekilde kesip, akıllı yemliği dışardan takın. Mutlaka yeni kafes almalısınız...

Yeni kafes alana kadar akıllı yemliği çıkarın normal yemlik takın. Normal yemlik yoksa kafesin kapılarından yerleştirin akıllı yemliği, ya da 4 tane teli sivri köşeleri kalmayacak şekilde kesip, akıllı yemliği dışardan takın. Mutlaka yeni kafes almalısınız...
Teşekürler :)

Arkadaşlar bu kafesin yandan görüntüsü birazdan foto atıcam. bi yarım saat sonra kuşlar uyuyor