Karadeniz Pet

Gözünde sararma sonrası şişlik

Salihaaaa

Yeni Üye
Dün akşam kuşumun göz çevresinde sararma olduğunu fark ettim. Bugün baktığımda ise gözünün içinde kırmızılık ve iltihap gibi şişlik vardı. Ne yapabilirim lütfen yardım edin

Fotoğraf ekleyebilir misiniz? Kısa sürede kanatlılardan anlayan veteriner hekime gitmeniz en doğrusu olacak.

Veteriner terramycin verdi ama şimdilik bir faydası olmadı. Araştırdığım kadarıyla gentagut damla kullanılıyormuş onu alıp kullanmaya basliycam. Umarım iyi gelir

Ekli dosyalar

• IMG-20221123-WA0002.jpg
    IMG-20221123-WA0002.jpg
    126 KB · Görüntüleme: 23
Terramiycn krem ve gentagut damla kullanmama rağmen kuşumun gözü düzelmedi. Yardımcı olabilecek olan var mı?

Hemen hemen her akşam yaptım diyebilirim. Araya birkaç gün zaman girmiştir sadece. Ama terramiycn ve gentagutun da ikinci kutusu. Devam etsem gözüne zarar verir mi bilmiyorum. Geçiyor gibi oluyor ve yeniliyor tekrar

Enfeksiyon gibi görünüyor gentagut damlanın fayda göstermesi gerekiyor. Ne sıklıkla kullanıyorsunuz?
Hemen hemen her akşam yaptım diyebilirim. Araya birkaç gün zaman girmiştir sadece. Ama terramiycn ve gentagutun da ikinci kutusu. Devam etsem gözüne zarar verir mi bilmiyorum. Geçiyor gibi oluyor ve yeniliyor tekrar

Maalesef kuşlardan anlayan veteriner yok. Sadece bir tane var o da terramiycn sürün dedi

Gün geçtikçe gözü daha kötü oluyor. Ne kadar ara vermeliyim😓 neşesi iştahı yerinde sadece gözü öyle

İlaçları çok kullanmişsiniz. İki kutu bitirmissiniz ve faydasını görmemişsiniz. Bir hafta on gün kadar ara verin ve dedigim ilacı temin edin.

Geri