Karadeniz Pet
38 gramdan 35e düşmüş

Bu şekilde

Ekli dosyalar

• 20210413_234158_mfnr.jpg
    20210413_234158_mfnr.jpg
    696.9 KB · Görüntüleme: 36
Su tüketimi nasıl? Ve de biraz daha aydınlık bir ortamda fotoğraf çekebilirmisiniz?
Su tükettiğini pek görmüyorum ama belki denk gelmiyordur.Suyu bir-iki damla şırınga ile vermeli miyim? Dışkısının fotoğrafının parlaklığını arttırıp tekrar atıyorum.

Ekli dosyalar

• 20210414_004351.jpg
    20210414_004351.jpg
    424.2 KB · Görüntüleme: 26
Kuyruk pozisyonu böyle eğer bir ilgisi varsa durumuyla.

Ekli dosyalar

• 20210414_005859.jpg
    20210414_005859.jpg
    810.7 KB · Görüntüleme: 24
En yakın zamanda ahşap tüneğe geçiş yapacağım söylemenize gerek yok bu arada

Su tükettiğini pek görmüyorum ama belki denk gelmiyordur.Suyu bir-iki damla şırınga ile vermeli miyim? Dışkısının fotoğrafının parlaklığını arttırıp tekrar atıyorum.
Dışkıları kötü.. Veterinerden sulphamezathine alın. Alınca yazın kullanımını yazarım.
Şuan hangi ilaçları kullanıyorsunuz?

Dışkıları kötü.. Veterinerden sulphamezathine alın. Alınca yazın kullanımını yazarım.
Şuan hangi ilaçları kullanıyorsunuz?
Teşekkürler bulabilirsem alacağım çünkü burada kuşlardan anlayan veteriner yok.Her veterinerde var mıdır acaba? Şuanda kullandigim ilaçlar:Doksimis(Kuşlardan anlayan veteriner bulamadigim için aldığım yere götürdüm kuşu bunu önerdi) ve avisol plus. Suyuna pazar günü kuru maya koydum o biraz dışkısını değiştirmişti hala onun etkisi olabilir mi ? Bir sorum daha olucak ilaçları ağızdan şırınga ile mi vermeliyim yoksa suyuna mı koymalıyım? Şuanda kadar hep şırınga ile verdim bir hata mı bu ? Çok soru sordum kusura bakmayın.

Teşekkürler bulabilirsem alacağım çünkü burada kuşlardan anlayan veteriner yok.Her veterinerde var mıdır acaba? Şuanda kullandigim ilaçlar:Doksimis(Kuşlardan anlayan veteriner bulamadigim için aldığım yere götürdüm kuşu bunu önerdi) ve avisol plus. Suyuna pazar günü kuru maya koydum o biraz dışkısını değiştirmişti hala onun etkisi olabilir mi ? Bir sorum daha olucak ilaçları ağızdan şırınga ile mi vermeliyim yoksa suyuna mı koymalıyım? Şuanda kadar hep şırınga ile verdim bir hata mı bu ? Çok soru sordum kusura bakmayın.
Kullandigim ilaç doksimis yanlışlıkla emoji koymuşum

Her veteriner de bula bilir siniz sulphamizathine yi

Kuyruk açısı bu şekilde nefes alırken ileri geri gidiyor kuyruğu

Ekli dosyalar

• 20210414_101237-1.jpg
    20210414_101237-1.jpg
    603 KB · Görüntüleme: 14
  • 20210414_101237-1.jpg
    20210414_101237-1.jpg
    603 KB · Görüntüleme: 15
Geri