Karadeniz Pet

Kuşum ishal gittikçe zayıflıyor ve kuruma belirtisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
malesef bulamadım tartıyı. kilo alması için salmadım bugün full dal darı ve yem yedirdim iştahı yerinde gayet hareketli ama çadırı çıkarttığım için daha çok hareket ediyor oyuncağıyla oynuyor
Bulamadıysanız keşke sipariş geçseydiniz..

ishalinde hala bir gelişme yok çok üzülüyorum...
ilk defa bu kadar hareketli gördüm kuşumu kafesinde ordan oraya atlayıp zıplıyor yemliklerin içine girip çıkıyor ama biraz kabarık duruyor bunları yaparken. güncel dışkı fotoğrafı ekleyeyim mi ?

ishalinde hala bir gelişme yok çok üzülüyorum...
ilk defa bu kadar hareketli gördüm kuşumu kafesinde ordan oraya atlayıp zıplıyor yemliklerin içine girip çıkıyor ama biraz kabarık duruyor bunları yaparken. güncel dışkı fotoğrafı ekleyeyim mi ?
Ge orali 1,2 gün daha kullanın. Tam dolu suluğa 1 Çay kaşığının çeyreği kadar koyun

ishalinde hiç gelişme yok hep aynı devam maalesef. gayet hareketli dışarı çıkmak için çırpınıyor ve tünekte durup deli gibi kaşınıyor saatlerce. ayrıca göğüs kemiği daha da belirginleşti. bu arada sürekli kabarık duruyor ama hareketli. kafesinden çıkardığım gibi telefona atlıyor telefonu gagaladıktan sonra halıyı gagalayıp kafesine dönüyor. mamayı da yaptım yedi biraz şimdi yine yapıp koyacağım. Adrian kuruma bir süreçtir yavru kuşta olmaz demiştiniz. acaba olabilir mi? bir de deli gibi kaşınması nedendir tüylerini inceledim bit göremedim

ishalinde hiç gelişme yok hep aynı devam maalesef. gayet hareketli dışarı çıkmak için çırpınıyor ve tünekte durup deli gibi kaşınıyor saatlerce. ayrıca göğüs kemiği daha da belirginleşti. bu arada sürekli kabarık duruyor ama hareketli. kafesinden çıkardığım gibi telefona atlıyor telefonu gagaladıktan sonra halıyı gagalayıp kafesine dönüyor. mamayı da yaptım yedi biraz şimdi yine yapıp koyacağım. Adrian kuruma bir süreçtir yavru kuşta olmaz demiştiniz. acaba olabilir mi? bir de deli gibi kaşınması nedendir tüylerini inceledim bit göremedim
Hala tartı temin etmiyor olmanızı şaşkınlık ile gözlemliyorum....

kafes dibinde durmuş uyuyor bazen hareketleniyor kafesten çıkartmayınca yine uykuya dalıyor. evin içi boyandığı için bahçeye çıkardım koltuğun üstüne koyup üstüne de kalın bir hırka örttüm hava da baya sıcak acaba sıcaklamış olabilir mi hırkayı açsam mı

Son düzenleme:
image
şu an böyle duyduğu kuş seslerine tepki veriyor aşağı inip yemlerini döküp yine yukarı çılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri