Karadeniz Pet

Kusumun davranislari degisti

Merto5134

Yeni Üye
Arkadaslar benim kusum var 3.5 aylik oldu ilk geldiginde cok iyi anlasiyoduk sonradan degisti artik cok isiriyor surekli kasiniyor kafesinde her seyi var kalamar kemigi gaga tasi vs. bide diskisini yiyo ve kuyugunu saga sola hareket ettiriyo ne yapmaliyim??

ilgi&bakım azalırsa hırçınlaşabilir , erken kızışmış olabilir

Arkadaslar benim kusum var 3.5 aylik oldu ilk geldiginde cok iyi anlasiyoduk sonradan degisti artik cok isiriyor surekli kasiniyor kafesinde her seyi var kalamar kemigi gaga tasi vs. bide diskisini yiyo ve kuyugunu saga sola hareket ettiriyo ne yapmaliyim??
Tüye girdiyse strresli olabilir bu nedenle yapıyor olabilir.Veya büyüdüğü için huyları değişebilir bu nedenle olabilir.Bir seçenekte Psmir arkadaşın dediği var.Eğer ilk zamank ilgi alayı alamıyorsa dikkat çekmek için yapıyordur.

kuş tüye girmişti bide son zamanlarda pek ilgilenemedin iş güç yüzünden:( peki nasıl halledebilirim durumu??

kuş tüye girmişti bide son zamanlarda pek ilgilenemedin iş güç yüzünden:( peki nasıl halledebilirim durumu??
Önerim yanına bir eş alın kuş siz oan ilgi göstermediğinizde eşiyle oynar veya oyuncak alın.Ama bence bir eş bide kuş erkek mi dişi mi

kuş erkek. bide yanına eş almayı düşünmüyorum.zaten şu an onunla ilgilenebilirim ama kendimi nasıl affettiririm??
onunla daha çok zaman geçirip isteği vakiti ona ayırarak affettirebilirsiniz kendinizi.Eskiden onunla yaptığınız şeyleri yapmaya devam ederek yeni bir oyubcak alıp veya mevcut oyuncaklariyla oynarak da olabilir.Aspur yulaf veya dal dariyi ödül yemi olarak vererekte olabilir.Ama en önemlisi sevdiğinizi hissetirmebiz ve güvenini tekrar kazanmanız

Geri