Karadeniz Pet

KUŞUMUN DIŞKISI BEYAZ RENKTE VE POPOSUNA YAPIŞIYOR

Yunus Emre Zandolu

Meraklı Üye
Kuşumun dışkısı beyaz gibi ve poposuna yapışıyor. Biraz da halsizlik var ve sık sık uyuyor. Daha 1 hafta oldu alalı ilk defa muhabbet kuşu besliyorum çok fazla tecrübem yok ne yapmalıyım?

Dışkı fotoğrafı paylaşır mısınız ishal olmuş olabilir.

Resim yükle sitesine yükleyip url sini yapıştırıyosun

Resim yükle sitesine yükleyip url sini yapıştırıyosun
WfUMqq.jpg

Kuşunuzu soğuk ve hava akımı olan ortamdan uzak tutun sıcak ortamda olması gerekiyor. İshal olduğu için vücut ısısını koruyamaz. Suluğundaki suyu günlük değiştirin tunegini kafesini yemligini temiz tutmalısın. @Levent ACAR hocam bakıp daha detaylı bilgi verebilir

Kuşunuzu soğuk ve hava akımı olan ortamdan uzak tutun sıcak ortamda olması gerekiyor. İshal olduğu için vücut ısısını koruyamaz. Suluğundaki suyu günlük değiştirin tunegini kafesini yemligini temiz tutmalısın. @Levent ACAR hocam bakıp daha detaylı bilgi verebilir
Kuş daha yeni ishal olması normalde kuşta ishal yok

sıcak ortamda duruyor geceleri biraz düşürüyorum ısıyı ama soğuk olmuyor. suyunu günde iki kez değiştiriyorum. temizliği de iki günde bir yapıyorum niye böyle oldu ki

Geri