Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun dışkısında beyazlıklar var.

İsimsizkullnıcı

Yeni Üye
Merhabalar son zamanlarda kuşumun dışkısında bu şekilde beyazlıklar var. Birçok okuduğum yerde ya pankreas ya iç parazit yazıyor ama detaylı bilgi vermiyor. Sizce sorun nedir? Vitamin vs düzelmesinde yardımcı olur mu?

Ekli dosyalar

• IMG_9973.jpeg
    IMG_9973.jpeg
    220.7 KB · Görüntüleme: 47
Yeşil-beyaz bir arada görünüyor??
internette gösterilen videolarda veya yazılarda bu şekilde olan dışkılara pankreasın çalışmadığı, ilerleyen süreçtede dışkı beyaza döndüğü anlamı yükleniyor. bu yüzden endişelendim ve bu formdaki kişileri bilinçli gördüğüm için sormak istedim. söylediğinizden bir sorun olmadığını anlıyorum doğru mu

internette gösterilen videolarda veya yazılarda bu şekilde olan dışkılara pankreasın çalışmadığı, ilerleyen süreçtede dışkı beyaza döndüğü anlamı yükleniyor. bu yüzden endişelendim ve bu formdaki kişileri bilinçli gördüğüm için sormak istedim. söylediğinizden bir sorun olmadığını anlıyorum doğru mu
Bana öyle geldi ama fotoğraf uzaktan, daha yakından atar mısınız?
Pankreas dışkısında genelde; katı formda ve bembeyaz olur. Sizinkinin beyazı büyük görünsede orantılı geldi bana

Bana öyle geldi ama fotoğraf uzaktan, daha yakından atar mısınız?
Pankreas dışkısında genelde; katı formda ve bembeyaz olur. Sizinkinin beyazı büyük görünsede orantılı geldi bana
Bu şekilde

Ekli dosyalar

• IMG_0080.jpeg
    IMG_0080.jpeg
    161 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_0077.jpeg
    IMG_0077.jpeg
    988.1 KB · Görüntüleme: 35
Geri