Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun dışkısında yem var

Cookiekus23

Yeni Üye
Muhabbet kuşumu daha yeni satın aldım. Fakat poposunda dışkı var ve dışkısında da yem var. Dişi ve 4 aylık. Elimde çok vitamin var. A vitamini, bağışıklık sistemi güçlendirici, bağırsak sistemi sindirim sistemi ve bağışıklık sistemi var ve bende bunu verdim suyu içti mi bilmiyorum.

istersen aldığın yere götür ama şuan ki duruma göre kuşun kendini toplaması lazım ona birkaç gün zaman verin

istersen aldığın yere götür ama şuan ki duruma göre kuşun kendini toplaması lazım ona birkaç gün zaman verin
Başka bir şehirden aldık ve geri götürmek istemiyorum hasta 1 kuşum daha var ona iyi bakıyorum sakat bir kuş bu kuşu da tedavi edeceğim teşekkür ediyorum sonucu paylaşırım

Kuşun dışkısını ve tünekte kısa bir videosunu atar mısınız? Hangi marka yem kullanıyorsunuz? Gritli kuş kumu ve probiyotik kullanıyor musunuz?
Enjoy kullanıyorum ama kuş kumunu ve kalamar kemiğini çok tüketmiş şimdilik dışkı da yem yok ama poposunda dışkı var yıkamak istemiyorum çok küçük. Probiyotik tam olarak nasıl bir şey bilmiyorum video çekemiyorum.

Geri