Karadeniz Pet

Kusumun saldirganligi

corry

Yeni Üye
Merhabalar. Muhabbet kusumla 5 aydir birlikteyiz. Hala bana guveni tam degil. Aksamlari eve geldigimde disari saliyorum zaten kendiside istiyor isigi kapatincada kendi giriyor kafesine. Acikinca kafama konuyor yada kafesin ustunde durup aciktigini belli ediyor bende elimden yem yediriyorum doyunca zaten hemen avizeye kaciyor. Telefonla ugrasirken telefonun ustune konup tuylerini duzeltip kasiniyor. Saatlerce kalabilir telefonda ben birsey yerken hemen elime geliyor yedigimin tadina bakiyor severse yemeye devam ediyor. Avizeden skilirsa gene kafama bacagima ayagima elime cani nereye konmak istiyorsa konuyor gene kasinma tuy duzeltmelerine devam ediyor. Ama son zamanlarda gagasini sevmeye calisinca parmagimla konusuyor yuksek sesle kafasini asagi yukari salliyor parmagima vuruyor ve isirip bagira bagira kafesinin ustune konuyor. Yada telefonu birakicagim zaman telefonun ustunden almak icin parmagima alirken parmagimi isiriyor. Bunu neden yapiyor olabilir. Yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler.

Anladim tesekkur ederim. O zaman arkadas bulcaz kendisine yapcak bisey yok 😂

Uzuldum simdi oyle olmasinada. Yanliz kalmasi icimi parcaladi acikcasi.

Ama eğer kısa zamanda bir eş alırsanız ve bir daha telefonu ona göstermezseniz bu alışkanlığından vazgeçebilir

Aslinda telefonu tunek olarak kullaniyor. Telefonla konusmuyorda kilifi kalin olunca sanirim rahat tutunuyor. Sadece tuylerini duzeltiyor. Bir kac gun birakmisti isirmayida simdi gene basladi parmagimin yarini agzina soktu hirsindan sanirim.

Geri