Karadeniz Pet

Meraba benim disi kusum dışkısını büyük ve sulu yapıyor ne yapabilirim

Yusufçakır

Yeni Üye
20201129_132440.jpg

Kuşun kanatları kesik mi çok kısa gözüküyo?
Kuyruk düşük duruyo yumurtlayabilir.
Yumurta varsa dışkısı büyük olması normal

Kusumu bir hafta önce aldim aldimda adam sahibi kanadini kesmis dedi

Yani ben şimdi ne yapmalıyım
Benim kuşum da dişi yumurtası olduğu zaman bu şekilde dışkılıyor kuyruk kısmı aşağı düşmüş titriyosa popo kısmı şiş ise yumurtası vardır normal diye biliyorum daha bilgili olanlar dönüş yaparlar. Yumurtlama döneminde vitamin kalamarı kafesten eksik etmeyin. Kanatları ile ilgili pek bir bilgim yok malesef

Benim kuşum da dişi yumurtası olduğu zaman bu şekilde dışkılıyor kuyruk kısmı aşağı düşmüş titriyosa popo kısmı şiş ise yumurtası vardır normal diye biliyorum daha bilgili olanlar dönüş yaparlar. Yumurtlama döneminde vitamin kalamarı kafesten eksik etmeyin. Kanatları ile ilgili pek bir bilgim yok malesef
Sağolun

Bide ben çiftleştiklerini görmedim belki benim olmadım bir zamanda çiftleşmişler yumurta verirmi

ekstradan kuşun yandan fotoğrafını çeker misiniz. ek olarak kalamar kemiğini sık sık tüketiyor mu

Ama kuş çok hareketli yumurta olunca hareketleri azalmazmı
Yumurtlayacagi güne kadar benim kuş da hareketli tüm yaramazlıklarını yapıyo enerjik ama Yumurtlayacagi gün hareketsiz oluyo durgun oluyo akşama da yumurtluyo sonra da zaten o durgunluk tüm yumurtaları yapıp kuluçkadan kalkana kadar devam ediyo

Geri