Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu ayak felci

Headache80

Yeni Üye
Kuşum uçabiliyor sadece ayakları tutmuyor. Sokağa çıkma yasağım var evde tedavi edebilir miyim? Acil lütfen.

Kremle masaj yaptım hareketlenmeye başladı sadece parmakları tutmuyor

benimde kuşumunda ayakları felç olmuştu sarımsaklı su ile düzeldi ancak bilmiyorum ne gerektiğini

Veterinere götürdüm bunu verdi
27A3Nv.jpg
Eritromisin makrolitler grubuna ait bir antibiyotik. Adrianın dediği gibi, solunum yolu enfeksiyonlarında kullanılır. Neden verdi acaba veteriner :rolleyes: solunum yolu enfeksiyonlarında ayaklarda belirti olmaz.

Hiçbir şey yiyip içmiyor. Şırıngayla vermeye çalışıyorum çırpınıyor dünden beri bir şey yemedi

Eritrotek Oral Çözelti Tozu, tavuklarda gram-pozitif bakteriler ve özellikle penisiline dirençli stafilokok ve streptokoklardan ileri gelen enfeksiyonların tedavisinde kullanılır.

Solunum sistemi enfeksiyonları, kronik solunum sistemi hastalığı (CRD), hava kesesi yangısı (air sacculitis), bulaşıcı nezle (enfeksiyöz koriza), enfeksiyöz bronşitis, enfeksiyöz sinüzitis ve Staphylococcus enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılır

Eritrotek Oral Çözelti Tozu, tavuklarda gram-pozitif bakteriler ve özellikle penisiline dirençli stafilokok ve streptokoklardan ileri gelen enfeksiyonların tedavisinde kullanılır.

Solunum sistemi enfeksiyonları, kronik solunum sistemi hastalığı (CRD), hava kesesi yangısı (air sacculitis), bulaşıcı nezle (enfeksiyöz koriza), enfeksiyöz bronşitis, enfeksiyöz sinüzitis ve Staphylococcus enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılır
Eritrotek'i biliyorum şırıngada farklı bir ilaç var sandım eritrotekmiş, neden solum yolu enfeksiyonu için ilaç verdi anlamadım.

Ek olarak recai'nin bahsettiği b vitamini takviyelerinden birini kullanmanızı öneririm sinirsel bir durum ise düzelme görülebilir.

Başka bir veterinere götürdüm. İshale bağlı dedi. Diğer veterinerin verdiği antibiyotiği kullanma dedi. Başka bir antibiyotik ve d vitamini yazdı. Bir şeyler yedirmem gerekiyor. Taktik önerebilir misiniz?

Geri