Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun dışkısı siyah ve sulu

emirhantr61

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba benim iki kuşum var erkek olanı bugün halsiz ve dışkısı siyaha yakın çok koyu yeşil bide sıvı çoğunlukla uyuyo ve kabarık yem kırabiliyo ve yiyor (dün ise sabah ayağının üstüne basamıyordu ama düzeldi)

Arkadaşlar merhaba benim iki kuşum var erkek olanı bugün halsiz ve dışkısı siyaha yakın çok koyu yeşil bide sıvı çoğunlukla uyuyo ve kabarık yem kırabiliyo ve yiyor (dün ise sabah ayağının üstüne basamıyordu ama düzeldi)
Hemen yeni yapmış dışkısının fotoğrafını paylaşın ve diğer kuşu başka yere alın hastalık teşhisi varsa onada geçebilir.

bide poposunun altındaki tüyler yeşil dışkıdan dolayı herhalde

patateşi ezip yemliğinemi koyayım ellemi vereyim bide aspur elimde yok sirke işe yayarmı tek başına
Patatesi bıcak yardımıyla haşladıktan sonra kesip yemliğe koyun herhangi birşey katmayın tuz asla eklemeyin, tuzsuz olacak sade şekilde verin. Aspuru kısa zaman da temin edin, tam dolu suluğuna 5 6 damla elma sirkesi damlat.

Patatesi bıcak yardımıyla haşladıktan sonra kesip yemliğe koyun herhangi birşey katmayın tuz asla eklemeyin, tuzsuz olacak sade şekilde verin. Aspuru kısa zaman da temin edin, tam dolu suluğuna 5 6 damla elma sirkesi damlat.
son olarak birşey soracağım bu forumda okumuştum keçiboynuzu tozunu kaynatıp soğutunca suluğa koymakta faydalıymış öylemi yapayım sirkemi koyayım

Geri