Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun dışkısı kırmızı sebebi nedir?

kufofuu

Yeni Üye
Kuşum gayet enerjik ve neşeli görünüyor şuanlık. Yediği birşeyin dokunduğunu pek sanmıyorum çünkü yakın zamanda meyve sebze vermedim. Daha önce böyle olmadı acaba sebebi nedir. Yardımcı olan herkese şimdiden çok teşekkürler.

Kuşum gayet enerjik ve neşeli görünüyor şuanlık. Yediği birşeyin dokunduğunu pek sanmıyorum çünkü yakın zamanda meyve sebze vermedim. Daha önce böyle olmadı acaba sebebi nedir. Yardımcı olan herkese şimdiden çok teşekkürler.

Ekli dosyalar

• bb972982-4c08-410c-b25e-6fe0ad90c80e.jpg
    bb972982-4c08-410c-b25e-6fe0ad90c80e.jpg
    27.4 KB · Görüntüleme: 19
Kafeste renkli gaga taşlarından varsa ondan kaynaklanabilir. Veya sizin görmediğiniz bir esnada boyalı birşey kemirmiş olabilir. Eğer diğer dışkıları da aynı renkte olursa egzotik hayvanlarla ilgilenen bir veteriner kliniğine götürmeniz gerekir.

Kafeste renkli gaga taşlarından varsa ondan kaynaklanabilir. Veya sizin görmediğiniz bir esnada boyalı birşey kemirmiş olabilir. Eğer diğer dışkıları da aynı renkte olursa egzotik hayvanlarla ilgilenen bir veteriner kliniğine götürmeniz gerekir.Evimizdeboya yapıldı birkaç gün önce. Onun sürekli kemirdiği bir yeri kapatmıştık. Yine kemirmiş olabilir. Kontrol edeceğiz ve devam ederse veterinere götüreceğiz. Teşekkür ederim. İyi günler

Evimizde boya yapıldı birkaç gün önce. Onun sürekli kemirdiği bir yeri kapatmıştık. Yine kemirmiş olabilir. Kontrol edeceğiz ve devam ederse veterinere götüreceğiz. Teşekkür ederim. İyi günler

Evimizde boya yapıldı birkaç gün önce. Onun sürekli kemirdiği bir yeri kapatmıştık. Yine kemirmiş olabilir. Kontrol edeceğiz ve devam ederse veterinere götüreceğiz. Teşekkür ederim. İyi günler
Rengi tutuyorsa ondandır muhtemelen. Umarım durumu şu anda daha iyidir.

Geri