Karadeniz Pet

Muhabbet Kuslarimin Uremesi Icin Ne Yapmaliyim

dderin

Meraklı Üye
Arkadaslar benim 2 tane muhabbet kusum var bi erkek bi disi ikiside 11 aylik erkegi 9 aydir besliyorum disiyi sonradan aldim disiyi alali 20 gun civari oldu yuvaligi yarin takacagim nezaman ciftlesirler erkek disiye yem kusuyor ayak atiyir ve ustune cikmaya calisiyor disi cok tepki vermiyir bazen de aiiryir erkegi ve izin vermiyor ceresi kahverengi olmadi hala beyaz ne yapmaliyim

Havuçlu mamalar hazırlayın, günlük tüketsinler.(mamalar çabuk bozuluyor aynı gün değiştirin)

Havuçlu mamalar hazırlayın, günlük tüketsinler.(mamalar çabuk bozuluyor aynı gün değiştirin)
Ben iceriginde hsvuc bulunan mamalari 2 gunde 1 veriyorum hicbir degisiklik olmuyor bugun yuvaligi taktik daha girmediler hic meram fln etmediler ve yuvalik karanlik nasil icini aydinlatabilirim

Boyle surekli zırt pırt tepelerinde durdugun surece. Sürekli rahatsız ettgin surece bir verim alamazsın zaten gerekli şeylerini karşılıyorsun biraz rahat bırak derim.

Boyle surekli zırt pırt tepelerinde durdugun surece. Sürekli rahatsız ettgin surece bir verim alamazsın zaten gerekli şeylerini karşılıyorsun biraz rahat bırak derim.
Genelde hep yalniz duruyorlar ve oda bayagi sessiz

15884890062554603260184821773158bize yardımcı olur musunuz neyaptiysak yavru vermiyorlar

Geri