Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum kafesin tabanında kanatları açık duruyor

Busradrz

Yeni Üye
Arkadaşlar erkek muhabbet kuşum kafesin tabanına kanatları açık bir şekilde tünedi evde değilim annem fotoğraf attı ne yapmalıyım bilmiyorum kuşum 1 yaşını geçti ilk defa dün tam uçamadı yere düştü anlayamadım ne olduğunu ama bugün bu fotoğrafı görünce çok kötü oldum lütfen yardım edin arkadaşlar bir kaç saat sonra evde olacağım ne yapmalıyım neden böyle oldu yalnız da değil yanında dişi muhabbet kuşu da var 6 aydır

Ekli dosyalar

• IMG_0065.JPG
    IMG_0065.JPG
    251.7 KB · Görüntüleme: 80
İki kuşu da veterinere götürün. Petshopa değil veterinere bu çok önemli. Hemen götürebilir misiniz?

eve gidince veterinere götür. internetten bak en yakın nerde diye

İki kuşu da veterinere götürün. Petshopa değil veterinere bu çok önemli. Hemen götürebilir misiniz?
Hocam işteyim akşam çıkıcam, Ankara'da güvendiğim bir veteriner var o da saat 7de kapanıyor önceden 2 farklı veterinere farklı bir hastalık sebebiyle diğer muhabbet kuşumu götürmüştüm çözüm bulamadılar o sebeple güvendiğim veterinere gitmek istiyorum. olur da yetişemezsen yarın sabah gideceğim veterinere. o zamana kadar var mıdır bir tavsiyeniz

Hocam işteyim akşam çıkıcam, Ankara'da güvendiğim bir veteriner var o da saat 7de kapanıyor önceden 2 farklı veterinere farklı bir hastalık sebebiyle diğer muhabbet kuşumu götürmüştüm çözüm bulamadılar o sebeple güvendiğim veterinere gitmek istiyorum. olur da yetişemezsen yarın sabah gideceğim veterinere. o zamana kadar var mıdır bir tavsiyeniz
Ve ağzına bebek aspirininin üçte ikisini kırıp toz yapıp suyla karıştırıp ver. Ve ya ağzına bir damla enerji takviyesi damlat.

Siz bu arada kuşun ağzına bir damla sirke damlatın. Tam emin değilim dışkı ve kuşun tünekteki fotoğrafını atarmısınız. Ve biraz daha fazla bilgi lazım. En azından bana lazım ustalar belki anlar ama ben orta seviyeyeyim galiba :D

Siz bu arada kuşun ağzına bir damla sirke damlatın. Tam emin değilim dışkı ve kuşun tünekteki fotoğrafını atarmısınız. Ve biraz daha fazla bilgi lazım. En azından bana lazım ustalar belki anlar ama ben orta seviyeyeyim galiba :D
Tamam sezar bey eve gidince atacağım ilginiz için çok teşekkür ederim

Geri