Karadeniz Pet

muhabbet kuşum sürekli kuyruğunu hareket ettriyor

celilshn27

Paylaşımcı Üye
Merhaba yavru ve dişi olan muhabbet kuşum sürekli kuyruğunu aşağıya ve yukarıya hareket ettiriyor
Neden olabilir ve bir sorun yaratır mı?

Astım sorunu olabilir. Nefes alıp verirken bazen ses çıkarıyor mu ? ağzını açıp kapatıyor mu ?

Ses çıkarmıyor bazen ağzını kapatıp açıyor dediğiniz gibi sonra kapatıyor ve sadece tünekte yapıyor

Astım sorunu olabilir. Nefes alıp verirken bazen ses çıkarıyor mu ? ağzını açıp kapatıyor mu ?
Ses çıkarmıyor bazen ağzını kapatıp açıyor dediğiniz gibi sonra kapatıyor ve sadece tünekte yapıyor
2. Olarak 1 saate yakın yerde yatıyorlar fotoğraf koydum dışkıları da var

IMG-20200502-151906 IMG-20200502-151916
vip gif

Kuşlar henüz küçük kuyruk atmasına yönelik video atar mısınız ?

Kafes tabanına tuvalet kağıdı koyup güncel dışkı fotoğrafını da yükleyiniz.
Video nasıl yükleniyor dosya ekle dedim oradan bulamadım resim kısmında da yok

Hayır yem yemede hiç sıkıntı yok halsizlik 0 iki taneler bütün gün oynuyorlar ama bazen kafesin tabanına inip yem yiyip öylesine duruyorlar

Belirttiğinize göre bir sağlık sorunu görünmüyor. Kuyruk atması var biraz.

Şimdilik birşey kullanmanıza gerek yok Eğer kuyruk atması artar ve size saydığım belirtiler ortaya çıkarsa;

Vitaform alıp tam dolu suluğa 1 mercimek tanesi kadar koyun. 3 gün tekrar edip sonra vermeyi kesin.

Vitaform antibakteriyel bir vitamindir. Vitamin takviyesi yaparken az miktarda antibiyotik ile özellikle soğuk algınlığı başlangıcında kuşlara iyi gelen bir takviye.

Belirttiğinize göre bir sağlık sorunu görünmüyor. Kuyruk atması var biraz.

Şimdilik birşey kullanmanıza gerek yok Eğer kuyruk atması artar ve size saydığım belirtiler ortaya çıkarsa;

Vitaform alıp tam dolu suluğa 1 mercimek tanesi kadar koyun. 3 gün tekrar edip sonra vermeyi kesin.

Vitaform antibakteriyel bir vitamindir. Vitamin takviyesi yaparken az miktarda antibiyotik ile özellikle soğuk algınlığı başlangıcında kuşlara iyi gelen bir takviye.
Teşekkürler ve sağolun cidden endişelenmiştim özellikle yavru olduğu için

Geri