Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Uçarken Ses Çıkıyor?

Ömür

Yeni Üye
Muhabbet Kuşum Dünden Beri Uçarken Kanatlarından Kumrunun Uçtuğuyla Aynı Sea Çıkıyor Acaba Onlara Mı Özeniyor Anlamadım :D Eğer Kötü Bir Şeyse Bilgilendirirseniz Sevinirim (Kumrunun Uçtuğu Sesi Bilmeyenler İçin Gıcırtılı İnce Bir Ses)
Screenshot_20220811-222316_Gallery.jpg

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220925-124926_Gallery.jpg
    Screenshot_20220925-124926_Gallery.jpg
    365.7 KB · Görüntüleme: 7
Muhabbet Kuşum Dünden Beri Uçarken Kanatlarından Kumrunun Uçtuğuyla Aynı Ses Çıkıyor Acaba Onlara Mı Özeniyor Anlamadım :) Eğer Kötü Bir Şeyse Bilgilendirirseniz Sevinirim (Kumrunun Uçtuğu Sesi Bilmeyenler İçin Gıcırtılı İnce Bir Ses)

Bizde de öyle ve yükseğe uçamıyor. O sesin kumruda olduğunu bilmiyordum ama duyunca Eyvah Eyvah der gibi geliyor .duvara toslayacak gibi .pat yerde .yükseğe çıkamıyor neden bilmiyorum foruma yazdım şimdi bize geçmiş olsun

Bizde de öyle ve yükseğe uçamıyor. O sesin kumruda olduğunu bilmiyordum ama duyunca Eyvah Eyvah der gibi geliyor .duvara toslayacak gibi .pat yerde .yükseğe çıkamıyor neden bilmiyorum foruma yazdım şimdi bize geçmiş olsun
Tekrar merhaba benim kuşu dan artık ses çıkmıyor sizde hâla var mı?

Merhaba benim kuşum da ona benzer ses çıkarıyor sanki helikopter kalkıyormuş gibi sizdeki nasıl geçti kendiliğinden mi yoksa bir şeyler yaptınız mı?

Merhaba benim kuşum da ona benzer ses çıkarıyor sanki helikopter kalkıyormuş gibi sizdeki nasıl geçti kendiliğinden mi yoksa bir şeyler yaptınız mı?
Merhaba
Sorularınızı başka konular altına yazmayın,kendinize ait yeni bir konu açın 👍

Geri