Karadeniz Pet

Mukavva yemesi sorun olur mu

deryat

Meraklı Üye
Muhabbet kuşum mukavvadan rulo yapıp verdiğim de oynamayı çok seviyo onları kemiriyo içinden geçiyo kendi kendine oynuyo bu şekilde çok da seviyo bir zararı olur mu

Tüketimi tabiki sorun oluşturur. Takip edip yememesini sağlayınız yada oynayacağı başka oyuncaklara alıştırın.
Yeme olayı yok ona çok dikkat ediyorum parçaladığı zaman koparıp atiyo ama yemiyo eminim çoğunlukla içine girip diğer taraftan çıkıyo sonra ağzıyla tutup aşağı atıyo roluyu yada içine girip içini kemirip ayağı ile de dışarı atıyo ama tabiki arada yeme olayı oluyorsa bunu kaçırmış olma ihtimalim var. Gazete vs gibi değil de boyasız olduğu için bir sorun oluşturmucanı düşünmüştüm bundan sonra vermemeye özen gösteririm teşekkür ederim

benimki de havlu kağıdın içindeki mukavvayla oynamayı cok severdi kenarlarını kemirir içine girer bakardı içinden geçerdi cok hoşuna gidiyordu ama ben de hiç yediğini görmedim parçalamak amacıyla yapıyorlar siz yiyip yemediğine dikkat edin

benimki de havlu kağıdın içindeki mukavvayla oynamayı cok severdi kenarlarını kemirir içine girer bakardı içinden geçerdi cok hoşuna gidiyordu ama ben de hiç yediğini görmedim parçalamak amacıyla yapıyorlar siz yiyip yemediğine dikkat edin
Benim kuşum da aynı şekilde oynuyo zaten yediğini görmedim hiç çok da dikkat ediyorum parçalayıp fırlatıyo ama yiyorsa da kaçırmış olma ihtimalim olabilir çünkü oynamayı çok seviyo kafesten çıkar çıkmaz direk oraya gidip oynuyo kemiriyo sadece gördüğüm kadarıyla

Bence her ihtimale karşı siz mukavva ile oynamasına izin vermeyin ve oynayabileceği daha sağlıklı oyuncaklar edinin.

• Beğen
Tepkiler: Kca
Geri