Karadeniz Pet

Paşam hasta mı

Hbbrk

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar iyi günler, size paşadan bahsedeyim çok hareketli gün içerisinde kafesine hiç girmeyen, yanımdan bıcır bıcır ayrılmayan bir dost fakat şöyle bir sorunumuz paşa 1 haftadır başını aşağı yukarı sanki boğazında bişey varmış gibi sallıyor bi de tıskırıyor ama sürekli değil kuşçuma sordum astım var dedive diyazm 256 verdi açıkçası pek aklıma yatmadı çünkü elimdeyken sanki oyun yaparmış gibi de yapıyor bu hareketi lütfen yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler minik dostlarınızla sağlıklı günler dilerim.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim, peki bu hareketi yaptıktan sonra sanki insanlarda olur ya midesinden ağzına yemek artıkları gelir sanki o tarz bişey olmuş gibi geviş getirir gibi gagasını oynatıyor bi kaç kez almaya çalıştım ufak ufak siyah bişeyler vardı

Teşekkür ederim içimi rahatlattınız. Peki diyazm vermemin zararı olur mu yada tavsiye edeceğiniz bişeyler var mı

Öncelikle kafa sallamak astım belirtisi değildir.

Diazyme 256 ise probiyotiktir.

Kuşunuz erkek ise kur yapıyor olabilir.
Değerli Forumdaşım Hbbrk,

Kuşunuz eğer 3 aydan büyük ve erkekse aşşağı yukarı kafa hareketlerine bir takım hoş sesler ekleyerek kur alıştırmalarına başlamış olabileceğini düşünüyorum. Çünkü nefes sorunu durumunda sadece ağız açıklığı ona eşlik eden kuyruk titremesi, kanat açma, göğüsten ses gelme, uçarken kesik ses gibi durumlar gelişir. Ayrıca dişi kuşlarda kur konusunda erkek kuşu taklit edebilmektedirler. Sonuç olarak kuşunuzun ergenliğe girdiğini veya en azından hazırlandığını düşünüyorum.

Saygı ve Sevgiler Dilerim.
Murat Avcı

çok teşekkür ederim ilginiz için iyi günler dilerim.

Geri