Karadeniz Pet

Tüy sorunu var mı? Kuyruk atma sorunu

Cagri68

Meraklı Üye
Dişi yeşil kuşun gaga üstü açılır gibi oldu. Kanat tarafınada dikkatli bakarsanız tüyü kabarık duruyor. Acaba tüyde olabilir mi? Tüyde ise beslenmesinde yapılacak şeyler var mı ?

Ekli dosyalar

• 20181221_113949_Film1.jpg
    20181221_113949_Film1.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 25
  • 20181221_113939_Film1.jpg
    20181221_113939_Film1.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 21

Bugünkü videosu bu... Kuyruk atma ve gagasını şapırdatıyordu hipradoxi kullanıyorum 1 haftadır azaldı sanki... Kuşun görünümü nasıl acaba ?

bu şekilde olunca kuş soğuk mu almış oluyor?benim gri kuşumda da bu şekilde oluyor ama kuşta bir problem yok.

bu şekilde olunca kuş soğuk mu almış oluyor?benim gri kuşumda da bu şekilde oluyor ama kuşta bir problem yok.
ustalar daha doğru yorumlar ama solunum sorunu olan kuşlarda kuyruk atma sorunu oluyormuş. benimki baya sallıyordu kuyruğu 1 haftadır hipradoxi veriyorum azaldı baya , ara ara ağzını şapırdatır gibi yapıyor bir de yem kusuyordu o da azaldı geçen haftaya göre... 2 gün ara vercem sonra kuyruk atma kusma varsa bi daha kullanırım.

ustalar daha doğru yorumlar ama solunum sorunu olan kuşlarda kuyruk atma sorunu oluyormuş. benimki baya sallıyordu kuyruğu 1 haftadır hipradoxi veriyorum azaldı baya , ara ara ağzını şapırdatır gibi yapıyor bir de yem kusuyordu o da azaldı geçen haftaya göre... 2 gün ara vercem sonra kuyruk atma kusma varsa bi daha kullanırım.
benimkilerde ağız şapırdatıyordu belki aynı sorun vardır.hatta biri kusmaya başladı.konuma bakar mısın?
http://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/sanirim-bir-sorunu-var.70699/
buna benziyor muydu?

Bugünkü videosu bu... Kuyruk atma ve gagasını şapırdatıyordu hipradoxi kullanıyorum 1 haftadır azaldı sanki... Kuşun görünümü nasıl acaba ?
Görünümünde sıkıntı yok bence. Kuyruk atması solunumsal problem olabileceğinin işareti.

Geri