Karadeniz Pet

tüyden çıkmıyor çıkmıyor çıkmıyor... Yardım bekliyoruz

LİMON<3EGE

Meraklı Üye
Arkadaşlar yaklaşık 4 aydır tüyde... Amin Forte kullandım yine de tüyden çıkamıyor ne yapacağımı sasirdim artık... Sürekli kafasında tupcukler var. Hiç eksik olmuyor. Yaklaşık 4 aydır böyle... Haliyle hayvan çok durgunlasiyor içim aciyor. O benim en büyük dostum onu böyle görünce gözyaşlarına boguluyorum. Lütfen yardım edin onu eskisi gibi neşeli görmek istiyorum. Nasıl çıkacak minnosum tüyden ????

Duş aldırabilirsin, yulaf verme, devamlı tüye girmesine sebep olur. B vitamini kullanmaya devam et. Ortam ısısıda sabit olsun, kafesin yerini değiştiriyorsan fln o da tüye sokuyor.

Dün bı arkadas b vitamini de tetiklemeye başlamış olabilir dedi?

Arkadaşlar yaklaşık 4 aydır tüyde... Amin Forte kullandım yine de tüyden çıkamıyor ne yapacağımı sasirdim artık... Sürekli kafasında tupcukler var. Hiç eksik olmuyor. Yaklaşık 4 aydır böyle... Haliyle hayvan çok durgunlasiyor içim aciyor. O benim en büyük dostum onu böyle görünce gözyaşlarına boguluyorum. Lütfen yardım edin onu eskisi gibi neşeli görmek istiyorum. Nasıl çıkacak minnosum tüyden ????
Screenshot_2.png

@ADRIAN @Recai SULAMİS

Galiba bu durum b vitaminini dozunda kullanmayan arkadaşlarda oluyor. Bu kadar vitamin alan kuş tabii ki fazla gelen vitamini tüy dökmeye yönlendirir illaki.
Yulafı ve b vitaminini kesin. Normale dönecektir.

Aynı durumu yaşamiş ve her yolu denemiş biri olarak size vereceğim tavsiye tüy tımari yapip sonrasinda b vitaminiyle desteklemeniz.

Geri