Karadeniz Pet

Yavru kuşum ishal sorunu acil

Duygu112233

Yeni Üye
Merhaba 2hafta önce aldığım muhabbet kuşumun dışkı görselini ekliyorum. Bugün nedenini bilmediğim şekilde sıvı dışkı yapmaya başladı ( yem versele laga tarihi yeni,yeşillik vb vermedim) avi vit multivitamin veriyorum su içiyor yem yiyor hatta fazlaca su içiyor ) ötmesinde oyuncakları ile oynamasında sorun yok , yardımcı
olabilirseniz sevinirim yavru olduğu için antibiyotik ilaç vb kullanmak son tercihim
Bu arada önce ki muhabbet kuşlarımd hep hazır su kullanırdım ancak aldığım yer bunun yanlış olduğunu kuşa çeşme suyu vermemi söylemişti özellikle çeşme suyu verdim( hazır sularda ki kimyasalların kuşa zararlı olduğunu insan vücüdunun tolere edebildiğini ancak kuşların bunu kaldıramadığını söyledi) aklıma tek gelen neden sudan olabileceği

Son düzenleme:
Merhaba foruma hoşgeldiniz
Çeşme suyu asla vermeyin. Steril değildir. Sterilize edilmemiş sulardan bakteriyel enfeksiyona yakalanma riski vardır. Kuşunuz bakteriyel enfeksiyona yakalanmış olabilir. Röhnfried Entrobac probiyotik temin edin ve 3 gün art arda kullanın. Röhnfried yetkili bayiisi olan Karadenizpetten ya da Grpetten bölünmüş olarak ürünü temin edebilirsiniz. Gervit multivitamin de almanızı tavsiye ederim. 25 Gr Entrobac probiyotik,30 ml Gervit multivitamin almanız uzun süre yeterli olacaktır. Tüy bakımı için de BT Amin Forte alabilirsiniz. Tavsiye ettiğimiz profesyonel markadır Röhnfried.
Ürünler elinize gelince nasıl kullanılacağını sorun yazarım size 👍🏻

Bu metni de yeni paylaşmıştım lütfen okuyalım ve paylaşalım. Maalesef birçok insan kuşlara kirli su vererek kuşların sağlığı ile oynuyor bilinçsizce.

Kafes temizliği de yapalım.

Merhaba foruma hoşgeldiniz
Çeşme suyu asla vermeyin. Steril değildir. Sterilize edilmemiş sulardan bakteriyel enfeksiyona yakalanma riski vardır. Kuşunuz bakteriyel enfeksiyona yakalanmış olabilir. Röhnfried Entrobac probiyotik temin edin ve 3 gün art arda kullanın. Röhnfried yetkili bayiisi olan Karadenizpetten ya da Grpetten bölünmüş olarak ürünü temin edebilirsiniz. Gervit multivitamin de almanızı tavsiye ederim. 25 Gr Entrobac probiyotik,30 ml Gervit multivitamin almanız uzun süre yeterli olacaktır. Tüy bakımı için de BT Amin Forte alabilirsiniz. Tavsiye ettiğimiz profesyonel markadır Röhnfried.
Ürünler elinize gelince nasıl kullanılacağını sorun yazarım size 👍🏻

Bu metni de yeni paylaşmıştım lütfen okuyalım ve paylaşalım. Maalesef birçok insan kuşlara kirli su vererek kuşların sağlığı ile oynuyor bilinçsizce.
Söylediğiniz marka ve ürünlerden sipariş verdim teşekkür ederim

Geri