Karadeniz Pet

yavru muhabbet kusum surekli uyukluyor

ziyacik

Yeni Üye
merhaba muhabbet kusumu 3 gun once yuvaligindan aldim ve suanda kafasini kasitraka kafasini yere koyup yatar vaziyette uyumak istiyor bir sey olcak diye korkuyorum yardim edin diger kardesi oyle degil diger kardeside kuzenimde

Kuşunuz kaç günlükken ayırdınız yuvalıktan? Genelde babanın yem kırmayı öğretmesini beklemeniz gerekir. Yahut yuvalıkta yem kırmasını öğrenmesi için dal darı da bulunabilir, sizin uygulamanız nasıl?

kafesin tabanina dal dari ufalayin veya sade kanarya yemi koyun, yem kirip kiramadigini kontrol edin. Eger yiyemiyorsa kendiniz besleyeceksiniz. Ya da diger kardesi yem kirabiliyorsa, kuzeninizden diger kusu odunc alip kafese koyun, belki bir ihtimal besler kardesini.

Yem kırabiliyor mu ? Açlıktan ölmek üzere olabilir..
dal dariyi guzek yiyor ama karisik yemi fazla yemiyo sadece cekirdege benzeyen yem kabuklari arada birde noral yem kabuklari oluyo ama daldiriyi cok yiyor diger kardesi guzel yiyor kusu ureticiden aldim yem yemiyi ogrenmis olmasi gerek oyle demist

kafesin tabanina dal dari ufalayin veya sade kanarya yemi koyun, yem kirip kiramadigini kontrol edin. Eger yiyemiyorsa kendiniz besleyeceksiniz. Ya da diger kardesi yem kirabiliyorsa, kuzeninizden diger kusu odunc alip kafese koyun, belki bir ihtimal besler kardesini.
dal dariyi 2 gune bitiriyo nerdeyse ama normal yemi o kadar yemiyo

Geri