Karadeniz Pet

yavru muhabbet kuşumun durumu çok mu kötü? :(

Begümsılaaa6868

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba
Küçük bir şehirde yaşıyorum ve veteriner yok o yüzden ne yapacağımı bilemedim
İlk kez bir kuşum oldu fakat geldiğinden beri (yaklaşık 1 ay) bir türlü düzelemedi
Tüylerini kabartıyor hali yok
Lütfen yardım edin :( daha çok yavru aldığımızda annesinden daha yeni ayırdım demişti sürekli avucumun içinde uyuttum :( Kakası bir ara düzeldi sonra tekrar böyle oldu :((

(Sanırım az önce konuyu yanlış yere açmışım izlemesini durdurdum umarım sorun olmaz)

Ekli dosyalar

• DSC_0598.JPG
    4.7 MB · Görüntüleme: 41
  • DSC_0599.JPG
    4.8 MB · Görüntüleme: 33
Bildiğim kadarıyla beyaz dışkı pankreas hastalığının belirtisi. Buradan ne söylesek boş olur veterinerin görmesi lazım..

Selçuk bey emek verip yardımcı oluyor. Sizin bu şekilde yazmanız hiç hoş değil. Sizde yardımcı olabilirsiniz yazmak yerine. Fikriniz yoksa yazmayabilirsiniz.
Her forumda böyle işi gücü bırakıp bu tarz mesajlara zaman ayıranlar çıkıyor malesef amaçları ne o da belli değil. Ama ben önemsemiyorum. Önemli olan bir canı yaşatmak için çaba sarfetmek. Ben de bunu yapmaya devam edeceğim.

Her forumda böyle işi gücü bırakıp bu tarz mesajlara zaman ayıranlar çıkıyor malesef amaçları ne o da belli değil. Ama ben önemsemiyorum. Önemli olan bir canı yaşatmak için çaba sarfetmek. Ben de bunu yapmaya devam edeceğim.
Siz bilgilerinizi paylaşın Selçuk Bey dinleyen dinler istemeyende kendi bilir malum veterinerler bu işten anlasa herhalde kimse tenezzül edip burada çare aramaya kalkmaz hiç kimsede bu tatlı canlara bir şey olsun istemez hasta olduklarında hiç bir şey yapmadan ölümlerini beklemektense en azından elimizden geleni yapalım ki kurtarma şansımız olabilsin

Abi sana başka bi konudada demiştim. Biz senin tecrübelerine güveniyoruz diye. Takma söylediklerini :)

Son düzenleme:
Üzülerek belirteyim. Hepiniz trikomonas'a yakalanmışsınız. Eczaneden flagyl tedavisine başlayın.

Geri