Karadeniz Pet

Yavru muhabbet kuşumun ayağı tutmuyor

Milango

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1.5 aylık yavru muhabbet kuşum var. Başlarda iyiydi ancak son zamanlarda yürüyememeye başladı. Veterinere götürdüm kalsiyum tedavisi uyguladı düzeldi gibi oldu ilaçlar bitince yine eskiye döndü şimdi tekrar ilaçları kullanıyoruz ama pek bi gelişme yok. 2. Bir yavrum daha var o sağlıklı hiçbir sorunu yok. Ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun benim çok sevdiğim erkek kuşumun yavrusu çok kıymetli benim için

Video yükleyemedim maalesef fotosunu çektim bi ayağını böyle havada tutuyor

Ekli dosyalar

• 20230803_202953.jpg
    20230803_202953.jpg
    683.1 KB · Görüntüleme: 34
Gördüğüm kadarıyla olmadı bi darbe uçmayı öğreniyor şu an belki konarken sert çakılmış olabilir. Yem yiyor gagasıyla tellere tüneklere tırmanıyor enerjisi yerinde çok şükür .

Kırık olup olmadığını nasıl anlayabilirim peki ? Devit3 ün kullanımı nasıl peki biraz bilgi verebilir misiniz rica etseö

Kırık olup olmadığını nasıl anlayabilirim peki ? Devit3 ün kullanımı nasıl peki biraz bilgi verebilir misiniz rica etseö
Tüneği kavrayabiliyor mu? Yani sert çakılma durumu varsa ayağına zarar vermiş olabilir. Veteriner röntgen çekerse kırık olduğu anlaşılır. Bu arada kalamar kemiği kullanıyor musunuz?
Devit3'ü ağızdan bir damla olarak şekilde vereceksiniz

Aslında kavrayabiliyordu ama bugün hiç kavramıyor bir ayağıyla. Evet kalamar kemiği kullanıyorum. Günde kaç kere ve ne kadar süre vermeliyim ? Bir zararı olmaz değil mi

Aslında kavrayabiliyordu ama bugün hiç kavramıyor bir ayağıyla. Evet kalamar kemiği kullanıyorum. Günde kaç kere ve ne kadar süre vermeliyim ? Bir zararı olmaz değil mi
Günde bir kere 1 damla. İlk etapta 3 gün kullanın. Sonra duruma göre 5'e tamamlayın. Gelişmelerden ve son durumdan haberdar ederseniz memnun olurum.

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun bilgilendireceğim. İyi akşamlar 🙏

Merhaba. Kuşumun ayaklarında henüz bi gelişme yok 3.günü bugün d vitamini kullanmasının. Gözünde de bir tuhaflık başladı fotoğrafını yüklüyorum

Bir ayağı havada böyle ve gözü de bu şekilde yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum:(
IMG-20230807-WA0031.jpg

En kısa zamanda götüreceğim. Gözü için nee düşünüyorsunuz göz nezlesi olabilir mi

Merhaba iyi akşamlar. en son size yazdığım gün kuşum iyileşti şu an çok iyi durumda ayaklarına basıyor yürüyor gözünde de bi problem yok . Siz 5 gü d vitamini kullanın demiştiniz devam edelim mi kullanmaya 5 günü tamamladık .

Geri