Karadeniz Pet

Yoğun ishal, halsizlik, uyku hali bir anda oldu.

Kubilay1

Paylaşımcı Üye
Herkese merhabalar.
Bir tanıdığımın kuşu hastalanmış cok yoğun ishali var, yaşlı kuslar gibi sürekli uyuyormuş. Kafesten çıkmak istemiyormuş. Yeşillik felan vermezmiş hiç ben de önermiştim verirsen faydalı olur diye. Yumurta maması tarifi vermiştim onları yapmış. Bunlari hiç yemediği için bir anda yediğinden dolayı ishal olmuş olabilir mi acaba? Kendi kuşuma hafta da 2 sefer yaparım yumurta maması bir sorun olmuyor. Aşağıda kuşun dışkısı ve kuşun resmini ekliyorum lütfen ilgilenir misiniz.
IMG_20210528_132103.jpg

IMG_20210528_131704.jpg
IMG_20210528_131630.jpg

@ADRIAN @Recai SULAMİS lütfen bir bakar mısınız kendimi suçluyorum. Hiç yeşillik vermemiş bu zamana kadar bende faydası olur diye önerdim. Yumurta maması önerdim içerisinde zararlı hiç bir şey yoktu. Yumurta sarısı beyazı brokoli havuç gibi faydalı şeyler kattı içine.

Dışkıları çok kötü görünüyor gerçekten korkutuyor beni.

Yumurta mamasının zararı yoktur yumurtada bozulma gibi bir durum söz konusu değilse.
Teşekkür ederim efendim sağ olun. 4 saat durdu bozulma durumu söz konusu değil. Ben her zaman yaptığım tarifi verdim zaten. Ama yumurta mamasından sonra oldu dedi beni suçlar gibi.

Yumurta sarısı beyazı, havuç, brokoli, elma, cok az tarçın, kalamar kemiği ezdi içine. Bu kadar tarifte kötü bir şey yok

Geri