Karadeniz Pet

Yoğun ishal

LİMON<3EGE

Meraklı Üye
4-5 gündür ishaldi ama bugün bayağı arttı. 3 yaşında limon. Malatya'da depremden dolayı goturebilecegim iyi bir veteriner yok ben de bu işte uzman olan sizlere sormak istedim. Hangi ilacı alalım, hangi vitamin, nasıl bir yol izleyelim... Genel durumu iyi ama çok az bir sakinlesme var. İştahı azaldı..

Ekli dosyalar

• IMG_20230704_173510.jpg
    IMG_20230704_173510.jpg
    534 KB · Görüntüleme: 22
Yardım edin lütfen veteriner bulamıyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20230704_215215.jpg
    IMG_20230704_215215.jpg
    631.2 KB · Görüntüleme: 21
Kıl dışkı olması hoşuma gitmese de kuş hareketli...
Su içme oranı nasıl? Ortamı çok mu sıcak?
Dal darı, probiyotik, vitamin gibi ürünler veriyor musunuz? Dışkısını toparlar bunlar
Vitamin probiyotik vermiyorum.. dal darı yiyor, şu içmesini çok takip edemedim ama normal her zamanki gibi. Yemek yemedi bugün çok, ortam sıcak sayılır ama fazla değil. Biz terliyoruz. Karasal iklim yaz sıcağı

Yem yemesini mutlaka takip edin bence ve entrobac temin edebilirseniz çok iyi olur

Tablo ekleyeceğim oradaki entrobac probiyotiği ve gervit multivitamini en kısa zamanda temin ediniz.
Probiyotik ve dal darı dışkıyı toparlar, bağışıklığına iyi gelir. Aynı zamanda gervitte güzel bir vitamindir.
Açıkçası dışkıları ornithosis dışkısına benziyor. Gözlerde kızarıklık, kuyruk sekmesi vs var mı videodan göremiyorum.
Veteriner imkanınız varsa her ihtimale karşı dışkı analizi yaptırsanız çok iyi olur.
IMG_20230428_030934.jpg

Tablo ekleyeceğim oradaki entrobac probiyotiği ve gervit multivitamini en kısa zamanda temin ediniz.
Probiyotik ve dal darı dışkıyı toparlar, bağışıklığına iyi gelir. Aynı zamanda gervitte güzel bir vitamindir.
Açıkçası dışkıları ornithosis dışkısına benziyor. Gözlerde kızarıklık, kuyruk sekmesi vs var mı videodan göremiyorum.
Veteriner imkanınız varsa her ihtimale karşı dışkı analizi yaptırsanız çok iyi olur.
Ekli dosyayı görüntüle 68296
Veteriner kanatlı yok sadece antibiyotik verir..

Ekli dosyayı görüntüle 68296
Bunları sipariş ettim 3-4 güne gelir muhtemelen. Onun öncesinde antibiyotik tedavisine gerek var mı? Kuyruk sekmesi ve kızarıklık yok

Bunları sipariş ettim 3-4 güne gelir muhtemelen. Onun öncesinde antibiyotik tedavisine gerek var mı? Kuyruk sekmesi ve kızarıklık yok
Kafamıza göre antibiyotik kullanmak doğru olmaz. Ama bir kerelik kekik çayı yapabilirsiniz, iyi gelir. Forum arama motoruna yazarsanız tarifi vardır konularda (sprey değil çay)

Geri