Karadeniz Pet

YUMURTA KABUKLARINI EN FAYDALI ŞEKİLDE NASIL DEĞERLENDİREBİLİRİM?

Beratprlk29

Yeni Üye
Çift muhabbet kuşum var ve altı tane yavruları var şuan. Her gün mamalarını veriyorum. Mamaya yumurta kabuğu da katıyorum ama çok iri kalıyor. Yumurta kabuğunu en faydalı şekilde nasıl toz haline getirebilirim. İnternette bir kaç videoyu izleyip yaptım ama yandı yumurtalar, yardımınızı bekliyorum, teşekkürler.

Çift muhabbet kuşum var ve altı tane yavruları var şuan. Her gün mamalarını veriyorum. Mamaya yumurta kabuğu da katıyorum ama çok iri kalıyor. Yumurta kabuğunu en faydalı şekilde nasıl toz haline getirebilirim. İnternette bir kaç videoyu izleyip yaptım ama yandı yumurtalar, yardımınızı bekliyorum, teşekkürler.

Yumurtayı soyarken içinde ince bir zar var o zarı kullanmayın kabuğa yapışmış ise kaldırın sonra bir kaseye koyup kaşık yardımı ile ezebilirsiniz toz haline gelecektir.

Ben yapıyorum undan farkı olmuyor :”)

Büyük kalmasının sebebi o zarın kabuklara yapışması :”)

Havanda dövebilirsiniz.Ben öyle yapıyorum ve toz haline geliyor deneyebilirsiniz.

Geri