Karadeniz Pet

Yumurta Maması Tavsiyesi

• Konbuyu başlatan Üye silindi 33476
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 33476

Guest
Merhaba, kuşum için almış olduğum yumurta namasının tarihi geçmiş gönderilmiş Garden Mix yumurta maması bulamıyorum yok sanırım. Hangi markayı önerirsiniz?

Mammamia nın mamaları iyi. Powermax klasik mamada iyi, kullanabilirsin.

Powermax inceledim ama yumurta maması değil sanırım normal mama tarif ediyorlar üzerine sebze rendeleyin diyor. Mammamia'nın da yumurta maması yazanını göremedim. Örnek veriyorum Quik, Versele Lega, Gold Wings bunlar gibi direk alıp verebileceğim bir yumurta maması yok mu?

Yumurta sonuçta çabuk bozulan bir besin içinde olacağını sanmıyorum, ama bahsettiğiniz mamalar verilirken mamanın içerisine rendelenebilir diye düşünüyorum...

Yumurta sonuçta çabuk bozulan bir besin içinde olacağını sanmıyorum, ama bahsettiğiniz mamalar verilirken mamanın içerisine rendelenebilir diye düşünüyorum...

Bazı markaların yumurta maması var hazır o yüzden sordum.

Powermax inceledim ama yumurta maması değil sanırım normal mama tarif ediyorlar üzerine sebze rendeleyin diyor. Mammamia'nın da yumurta maması yazanını göremedim. Örnek veriyorum Quik, Versele Lega, Gold Wings bunlar gibi direk alıp verebileceğim bir yumurta maması yok mu?
Versele lega Olabilr. Ama Quik ve Gold wings iyi değil. Evde kendiniz yapın

Yumurta dediğim gibi çabuk bozulan bir gıda olduğundan güvenilirmi bilmiyorum deneyen tecrübe edenlerden bilgi almak lazım

Tarif olarak baktığımda pek bulamadım hep bebe bisküvisi ile olanlar var onu da zararlı diye belirtmiştiniz. Tarifi varsa yapabilirim. :)

Linkteki kullanılabilir yazan ürünlerden elinizde mevcut olanlarla yapabilirsiniz;

Linkteki kullanılabilir yazan ürünlerden elinizde mevcut olanlarla yapabilirsiniz;

Son olarak olan malzemeleri mikserden mi geçiriyoruz yapılış tarifi yani?

yumurta mamasını evde yapın her şeyin tazesi makbuldür.Boşa işlem görmüş ürünlere para vermeyin

Yumurta havuc bebe bisküvisi rendeleyin brokoli varsa içine karıştırın on numara beş yıldız mama tarifi şu yaz aylarında yumurta kafeste en fazla 7 saat kalmalı

Geri