Karadeniz Pet

Yumurta mamasi

Ömercik

Yeni Üye
Arkadaslar benim kuslarim es tuttu vende yumurta mamasi hazirladim ciftlesmeleri icin sabah buzdolabindan cikariyorum yemlige koyuyorum sonra aksam vakti yatmadan once yemligi çıkartıyorum icinde kalanlari geri kaba bosaltip buzdalibina atitorum israf olmamaisi icin tum gun boyunca tutmam sakincali mi

Yumurta maması 2-3 saatten fazla kesinlikte yemlikte, kafeste durmamalı. Kuş 2-3 saati geçince tüketmesin. Çünkü kursak mantarının en büyük nedeni bu şekilde mamaların uzun süre bekletilmesinden kaynaklanır. Dikkat edin lütfen.

Yumurta maması 2-3 saatten fazla kesinlikte yemlikte, kafeste durmamalı. Kuş 2-3 saati geçince tüketmesin. Çünkü kursak mantarının en büyük nedeni bu şekilde mamaların uzun süre bekletilmesinden kaynaklanır. Dikkat edin lütfen.
Iyiki hemen sormusum bidaha tutmam ztn 1gun oyle yaptim

Yanlis anlamazsaniz 1soru daha sorucam gcen gunlerdede yazmistim disi kusum follugu kemiriyor diye bugunden itibaren kemirmeyi birakti follugun cukur dedigimiz kismina tunemis erkekte yuva agzina bekliyor hep boyle duruyorlar acaba ben gormeden ciftlesmis olabilirler mi

Riac etsem cevaplarmisiniz :( kusum hastalandi galiba onun icin mi yapiyor

Yanlis anlamazsaniz 1soru daha sorucam gcen gunlerdede yazmistim disi kusum follugu kemiriyor diye bugunden itibaren kemirmeyi birakti follugun cukur dedigimiz kismina tunemis erkekte yuva agzina bekliyor hep boyle duruyorlar acaba ben gormeden ciftlesmis olabilirler mi
Son durum nedir?
Hasta kuş hareketi değil yani de videolarını ekleyin kuşlarınızın bakaşım

Geri