Karadeniz Pet

Aspur yem ve kuşumun kanadındaki pembelik

Kamutak

Yeni Üye
Merhaba iyi günler dün kuşuma aspur yem aldım markası gold wings yemi verdim yemi yiyor fakat içindeki tohumları yemiyor siyah siyah kalıyor ya da yiyemiyor mu anlamadım normal yemleri kırıyo. Ayrıca kanadının ucunda aldığımızdan beri olan bi leke gibi bişey var pembemsi hafif bir sıkıntı bar var mıdır acaba bilgilendirir misiniz. u arada kuşum uçuyor ötüyor herhangi bir sıkıntısı yok fotoğrafları aşağıya bırakıyorum

Ekli dosyalar

• IMG_1441-min.jpeg
    IMG_1441-min.jpeg
    846.3 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_1442-min.jpeg
    IMG_1442-min.jpeg
    131.4 KB · Görüntüleme: 17
Merhaba hoşgeldiniz ✨
Bazı kuşlar yem seçebilir. Siz ayrı pakette alıp var olan yemine mi karıştırdınız? Aspuru yemeyen kuş çok azdır. Rica etsem yem paketinin fotografını atar mısınız?
Ayrıca plastik değil tahta tünek kullanmalısınız.
Kalamad kemiğini lütfen kafese asın. Yerde mikrop kapabilir. Kanadında sorun yok, o kısımda derisi gözükebilir. Tüy sağlığı için b vitamini vermelisiniz

Merhaba hoşgeldiniz ✨
Bazı kuşlar yem seçebilir. Siz ayrı pakette alıp var olan yemine mi karıştırdınız? Aspuru yemeyen kuş çok azdır. Rica etsem yem paketinin fotografını atar mısınız?
Ayrıca plastik değil tahta tünek kullanmalısınız.
Kalamad kemiğini lütfen kafese asın. Yerde mikrop kapabilir. Kanadında sorun yok, o kısımda derisi gözükebilir. Tüy sağlığı için b vitamini vermelisini

Sizinkinin rengine bakacaktım ama enteresan geldi aspurun kabuğunu soyup yememesi. Benimki de yulafa yapıyor ama aspura yapan ilk kez denk geliyorum. Diğer yemlerle karışık verin ayrı bir şekilde koymayın. Zamanla yer diye düşünüyorum

Geri