Karadeniz Pet

Ayağı sakatlandı ve tüyleri yapıştı

Sude bozkurt

Yeni Üye
ACİLLLLL yardım eder misiniz???kuşum 2 gün önce ayağını sakatladı geçmesi için teramcin krem sürdüm fakat tüyleri yapıştı yıkadım geçmedi ne yapmalıyım nolur yadım edin yavru dişi muhabbet kuşu .

Screenshot_2023-02-28-21-09-34-075_com.miui.gallery.jpg
Screenshot_2023-02-28-21-09-34-075_com.miui.gallery.jpg

Sorun olmaz merak etmeyin. Siz çok panik yapınca daha farklı bir şey beklemiştim.

Teramisin kuşlarda kullanılıyor tabi yemese daha iyi olur ama illa ki yiyecek. Zaten yıkamışsınız da sorun olmaz yani.
Siz başka uygulama yapmayın. Hayati bir durum değil sonuçta, tüy atınca zamanla düzelecektir.
Henüz yavru olduğu için 1.5 aylık falan ayağı da sakatlanmıştı yıkadım kakasıda şuan cıvık ve sadece beyaz bide tüyleri de böyle olunca çok korktum

Dal darı, aspur ile destekleyin dışkılarının toparlanmasına yardımcı olur. Gerwit multivitamin ve entrobac probiyotik de temin etmenizde fayda var.
Kuş geleli ne kadar oldu?
Biz aldığımızda 3 -4 gün önce yeme düştü dedi alalı 15 gün falan oluyo

Anladım, dediklerimi uygularsanız faydasını görürsünüz. Aksi bir durum söz konusu olduğunda yine forumdan ulaşırsınız.
İyi akşamlar dilerim ✨
Kuşum bugün öldü.tüneğindeydi parmağıma aldım hapşurur gibi oldu ya ağzından yada burnun kahverengimsi bi sıvı geldi çırpınacakken yere düştü hareketsiz kaldı dokununca tekrar çırpındı ama öldü😭😭

Kuşum bugün öldü.tüneğindeydi parmağıma aldım hapşurur gibi oldu ya ağzından yada burnun kahverengimsi bi sıvı geldi çırpınacakken yere düştü hareketsiz kaldı dokununca tekrar çırpındı ama öldü😭😭
Üzgünüm başınız sağolsun...
Teramisinden değildir muhtemelen başka bir rahatsızlığı vardı 💔

Geri