Karadeniz Pet

Bağışıklık sistemi çökmüş, öksürüyor, hapşuruyor

@ADRIAN nın dediği i ilaçlardan birini kullanın.zaten bir şey yapmassanız kuş ölecek

Veterinerden hiprodoxi, doksimis yada levadoks bu ilaçlardan birini alıp kullanın mutlaka ilaç alana kadar probiyotik takviyesi yapınız.
Hiprodoxi filan sadece nefes sorununu mu çözüyor? Yoksa kuşun buruşukluğunu, yem kıramamasını, halsizliği, titremesini filan çözer mi?

solunum enfeksiyon bunların sebebi bu yüzden kullanın

En etkili antibiyotiği kullanmam lazım, bağışıklık sistemi de çökmüş. Artık yerde geziyor sürekli. İştahı da yok. Sadece peynir yedirebiliyorum. Hipradoxi en etkili antibiyotik mi bu konuda

Arkadaşlar, durumu son kez özetliyorum. Kuşum ileri derecede soğuk algınlığı. 1 yıldır böyle. Son antibiyotik işe yaramadı. Şu anda yem yemiyor kuş, kanatları açılıyor, titriyor, nefes alırken ciddi gıcırtısı var. Yüzünü, gözünü aynaya sürtüp hapşırıyor. Tüy yumağı şeklinde ve kafesin en altına inip orada bekleme aşamasına geldi. Onun astım, nefes, hapşırma, halsizlik problemini hangi antibiyotik çözer? Deneme yanılma olacak kadar zamanı kalmadı. Acil müdahale lazım. Yoksa son 24 saati bile kalmadı gibi. Su içmesinde hiçbir sorun yok bu arada. İlacı içebilir suluktan.

Geri