petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bi bakarmısınız.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve osman tarafından 17 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. osman
    Gizli

osman Guest

erkeğimin yanına dün aldığım dişim hep uyur vaziyette. ortama tam alışamadığı içinmi yoksa hastamı hastaysa erkeğe geçermi...

2. Samet Çağlar
    Gizli

dün aldığn kuş ortama alışamadığı için öyle durur dostum. 1 hafta bekle kendine gelir :)
    Hasta olabilme ihtimali var ise erkeğe geçebilir.
    Kuşu alırken gördün mü nasıl hareketlimiydi ?

3. osman
    Gizli

osman Guest

ben zaten o kuşu hareketli diye aldım

4. Burak Boyacı
    Gizli

öncelikle başlığı soracağın konunun kısa bi cümleyle anlatılmasıyla açmalısın soruna gelince merak etme 2-3 gün böyle olacak ama 1 haftaya yeniden aldıgın yerdeki gibi haraketli olacak

5. osman
    Gizli

osman Guest

saol kardeş

6. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Sen dur bakalım, bir alışsınlar bu sefer de susturmaya çalışacaksın :)

7. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    bence ayrı kafeste tutun hasta değilse atrsınız kusunuzun yanına hasta kus aldıysanız sizin kusunazada bulastırabiliri

8. Fıstık722
    Gizli

O zaman kuşun alışamadığı içindir.Hareketli ise hasta olma ihtimali yok.Benim kuşum çok hareketli bir erkek kuş.O da ilk aldığımız gün öylece durmuştu.Alışır zaten.

Sayfayı Paylaş