Karadeniz Pet

Bıktım artık yardım edin

• Konbuyu başlatan Özgür+
  • Başlangıç tarihi
korkunca ya da popo etrafına dışkı yapışması ve tıkanması sonucundada kanatlar düşük olabiliyor

veliye katılıyorum popo tıkandıysa öyle duruyor olabilir ama tıkanma yoksa incilmiştir bi veterinere götürün baksın

Küçücük daha yumurta kesin yok. Bazı kuşlar böyle yapıyor .Bence hicbir sorun yok . İyi hobiler :).

korkunca ya da popo etrafına dışkı yapışması ve tıkanması sonucundada kanatlar düşük olabiliyor

evet haklısınız

veliye katılıyorum popo tıkandıysa öyle duruyor olabilir ama tıkanma yoksa incilmiştir bi veterinere götürün baksın

sanırım stresten yapıyor . dün tekrar eşinin yanına koydum bir sorun yok gibi ama uçarken kendini ordan oraya vuruyor kanadı kafesin içinde biyerlere çarpıyor.

ırkını çekoslovak olarak tahmin ediyorum eğer uçarken hala kanadını çarpmaya devam ederse kanadını 1 cm kesebilirim

Dişi kuşlar eşi olmasa da 2-3 kere yumurtlarlar. Ama yumurtaları boş olur. Belki yumurta vardır. Ama kuş yavru. Bunun nedeni herhangi bir hastalık olabilir. 2-3 gün gözlemle davranışlarını falan. Olamaz ise veterinere götür.

Son düzenleme:
Kuş çok fazla hamileye benziyor. Ama tam olarak bilemiyorum . Yumurta omadığına emin misin ?

Yumurtlamadıysa yoktur.

Dişi kuşlar eşi olmasa da 2-3 kere yumurtlarlar. Ama yumurtaları boş olur. Belki yumurta vardır. Ama kuş yavru. Bunun nedeni herhangi bir hastalık olabilir. 2-3 gün gözlemle davranışlarını falan. Olamaz ise veterinere götür.

Kuş çok fazla hamileye benziyor. Ama tam olarak bilemiyorum . Yumurta omadığına emin misin ?

evet yumurtası yok eminim kafeste bazen çok hareketleniyor tek sorunu bu kanat durumu

Arkadaşlar bu kuşu alalı 2 ay falan oluyor kuşun sürekli kanatları aşağıda bazen düzeltiyor ama genelde aşada duruyor. çiftleşme falan olmadı önceki kafesinden ayırdım belki kanadını biyerlere çarpıyodur incinmiştir diye şimdi 2 gündür ayrı kafesinde ama sonuç gene aynı.

elime aldım kanadını açtım oynattım hiç bir sıkıntı yok uçabiliyor da . kakası normal sizce nedeni nedir ? kuşu değiştireyimmi ?

EEA5GZ.jpg

AYXJnr.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:15 --

@Levent ACAR
[MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION]
[MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION]
[MENTION=8503]Atılım BUKAĞIKIRAN[/MENTION]
[MENTION=5326]Okan Şenol[/MENTION]
[MENTION=1462]Mehmet ŞEKER[/MENTION]
[MENTION=6728]Mehmet ÖZEL[/MENTION]
[MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION]

Abiler bi yardım delirecem

arkadaşım ben neyi var bilemeyeceğim ama bence değiştirme be yazık valla o petshopa geri yollama onu