Karadeniz Pet

Bir Bakar Mısınız?

• Konbuyu başlatan Fatih Ercan AKBİLEK
  • Başlangıç tarihi
F

Fatih Ercan AKBİLEK

Guest
Merhabalar arkadaşlar, dişi ve erkek çift kuşlarım var. Dişi 4 aylık erkek 3 aylık. Bir takım sorularım var yardımcı olursanız sevinirim.

1.) Dişi kuşum erkekten 1 ay büyük. Bu sıkıntı oluşturur mu acaba ileride çiftleşmeleri için.

2.) Kuşların en çok sevdiği ve sağlıklı olmasında büyük payı olan meyve ve sebzeler nelerdir?

3) Kuşlarım çok fazla şekilde havuç yiyorlar. Kaba rendeleyip koyuyorum, neredeyse 1 havucu yeyip bitiriyorlar sizce bu kadar fazla yemeleri onlara zarar verir mi?

Kuşlarım çok iyi anlaşıyorlar maaşallah 1 aydır bizimleler. Bu soruların cevaplarını alırsam çok memnun olurum.

Bence hic bi eikinti olmaz çiftleşmeleri için
Elma portakal limon marul vb
Yok ya bi silinti olmaz onlar ne kadar yiyeceklerini bilirler
Yanlis bisey söylemedim umarim

Bence hic bi eikinti olmaz çiftleşmeleri için
Elma portakal limon marul vb
Yok ya bi silinti olmaz onlar ne kadar yiyeceklerini bilirler
Yanlis bisey söylemedim umarim

Çok teşekkür ederim cevabınız için. Yanlız ben limonun zararlı olduğunu duydum acaba doğru mudur? Birde bu portakalı nasıl vereceğiz onlara dilimleyip de mi?

İlerde sorun olmaz.
Ben her türlü meyveyi kafeslerine takıp veriyorum ama ıslak olmamasına dikkat edin.

Limon ishal olduğunda veriliyor benim bildiğim kadar her zaman verme sen

Her şeyin fazlası zarar havucu çok vermeyin haftada iki kere yeterlidir.

Merhabalar arkadaşlar, dişi ve erkek çift kuşlarım var. Dişi 4 aylık erkek 3 aylık. Bir takım sorularım var yardımcı olursanız sevinirim.

1.) Dişi kuşum erkekten 1 ay büyük. Bu sıkıntı oluşturur mu acaba ileride çiftleşmeleri için.

2.) Kuşların en çok sevdiği ve sağlıklı olmasında büyük payı olan meyve ve sebzeler nelerdir?

3) Kuşlarım çok fazla şekilde havuç yiyorlar. Kaba rendeleyip koyuyorum, neredeyse 1 havucu yeyip bitiriyorlar sizce bu kadar fazla yemeleri onlara zarar verir mi?

Kuşlarım çok iyi anlaşıyorlar maaşallah 1 aydır bizimleler. Bu soruların cevaplarını alırsam çok memnun olurum.

1 - ) Kuşların ileride çift olmasında bir sakınca yok

2 - ) Havuç , marul , salatalık , elma , portakal , vb. verebilirsiniz.

3 - ) Herşeyin fazlası zarardır unutmayın , ona göre verin yoksa ishal durumları ortaya çıkar.

Son düzenleme:
Geri