Karadeniz Pet

Bugün M.Kuşunuz İle Neler Yaptınız ?

bende daha eve gitcem yemlerini tazelicem sularınıda tazelicem belki brokolı asarım kafese bayram ederler :)

altlarını değiştirdim sularını tazeledim yemlerini tazeledim birazda konuştum klasik hergün yapılan şeyleri yaptım yani :D

altlarını değiştirdim sularını tazeledim yemlerini tazeledim birazda konuştum klasik hergün yapılan şeyleri yaptım yani :D

31 Ocak 2014

Rutin bakımları yapmışsın Selen abla :)

Kuşumu 3 gündür kendi sağlığı için dışarı çıkarmıyorum ama sabah beni gördüğü gibi akşama kadar ötüp duruyor bi kahvaltımı yapimde bakacam duruma göre bu arada herkese hayırlı Cumalar...

Vallahi bugün Limon ile Barış Manço dinliyoruz :)
çok güzel ritime uymaya çalışıyor, konuşuyor gibi :)

Yemimizi suyumuzu değiştirdik, karnımızı doyurduk şimdi de omzumda siteye bakıyoruz müzik eşliğinde, keyifler yerinde. :)

dün aldım yerini çok yadırgadığı için internetten kuş sesleri dinletiyorum haha :D sessiz sakin kuş sesleri duyunca deliriyor :))

01.02.2014

Bugün Kuşumu Sabah gördügümde Ballı krakerinin ortası yoktu aldıgımda yemez dedim bayağı hoşuna gitmiş alaşılan Rutin bakımlarını yaptım alt temizlik yemler suluk tünekler ıslak mendille sildim :) Şimdide Güneşe kattım biraz güneşlensin :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:10 -->-> Daha önceki mesaj 12:06 --

dün aldım yerini çok yadırgadığı için internetten kuş sesleri dinletiyorum haha :D sessiz sakin kuş sesleri duyunca deliriyor :))

Bende bugün balkona kattım diğer kuşların sesini duyunca 1 saat öttü kafeste ordan oraya atlayıp duruyor :)

kuş sesi dinletmek zararlı birisi var sanıyo karşısında kesitğiniz zaman veya zamanla onu göremediği zaman strese girer dinletmeyin.

Yeni bir dişi kuş aldım erkek kuşlarım için çok güzel hatun :) yeni ağaç dalı tünek ve oyuncak aldım kafes düzenini değiştim şu an çok mutlular :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kafesi tepeden tırnağa temizledim , yemler ve sular değişti ,kafes dezenfekte edildi .

Yeni aldiğim disiyi ilk kez saldim erkekle beraber :)

Bende bugün akşam üstü Avi-vit aldım benim devrime :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:25 -->-> Daha önceki mesaj 22:24 --

Rutin kelime tekrarlama dersimizi çalıştık, kafese geri girdik, şimdi de yumurta maması hazırlıyorum kuşum da heyecanla bekliyor. :)

Rutin günlük yemlerini değiştirdim biraz saldım uçtular sonra suyu azalanların suyunu verdim biraz gözlemledim hepsi bu :D

Geri