Karadeniz Pet

Büyüdü de artık konuşuyor sıpam:)

Aldığımda 2 2.5 aylık erkek şarkı açınca Maviş diyince hızlı hızlı kafasını sallıyor sonra da bicirdiyor

Tam öğrenmek üzeredir ilgiyi kesmeyin hem yaşı hem de kafa hareketlerinden anlaşılıyor. 4 aylık olmuş yani. Tam zamanı bana kalırsa her an konuşabilir ama tek bir kelimeyi günde 15 dk sabah akşm tekrarlayın kafesinde yada sizi dinliyorsa elinzde farketmez. Kolay gelsin :) gelişmeleri paylaşın

Kaç aylıkken aldınız ve şu an kaç aylık acaba? Benim öğrendiğim ilk önce kuşa güven vermelisiniz elinizde duruyor size alışık ise 3. aydan sonra konuşmaya başlıyıyor benimki 3-4 aylıkken başladı. Tabi önce kndi kndine bıcırdıyorlar bikaç hafta sonra sizi dinlemeye başlayacaktır. Benim de hiç umudum yoktu buraya yazıyordum. Ben konuşurken o başka diyarlardaydı hiç dinlemiyordu. Yani eğer erkek ve ele alışıksa kuşunuz ilgiyi bırakmayın zamanı var daha demekki. Bunları [MENTION=7462]Mudo DURMUŞ[/MENTION] ustadan öğrenerek uyguladım. Cümle bile kuracak demişti inanmamıştım vallahi kurdu hala inanamıyorum:)) kendisi bu konuda usta gerçekten, size yardımcı olur eğer sorarsanız. Benim bildiklerim bunlar. Öyle sabah akşam da ilgilenmedim bazen çok ilgilendim bazen sıfır odasına bile girmediğim oldu günlerce. Ama doğrusu her gün 15 dakika sabah akşam konuşmakmış. Hepsi bu hemşerim bunu öğrenip uyguladıktan sonra konuştu kuşum darısı başınıza inşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:20 -->-> Daha önceki mesaj 16:19 --

Çok tesekkrler
Söylenmesi gereken herşey soylemissiniz zaten sabah akşam 15 dakika yeter de artar konuşturmaya çabuk konussun diye gece gündüz karşına dikilip kuşu strese sokarsiniz bunaltinirsiniz o yüzden günde sabah 15 akşam 15 dakika olmak üzere 30 dakika yeter çok rahat.

Beni kafesten dinliyor dışarı çıkınca coşuyor elime gelmiyor elime gelince okşayayim diyorum sinirleniyor vik vik ses çıkarıyor elimden mi korkuyor acaba?

Maşallah hile Güle besleyin elinizden çekiniyor olabilir

Beni kafesten dinliyor dışarı çıkınca coşuyor elime gelmiyor elime gelince okşayayim diyorum sinirleniyor vik vik ses çıkarıyor elimden mi korkuyor acaba?

4 aylık kuş elde kendini sevdirmeyebilir o çok önmli değil. Kafesindeyken konuşmaya devam edin.

4 aylık kuş elde kendini sevdirmeyebilir o çok önmli değil. Kafesindeyken konuşmaya devam edin.
4LBrAG.jpg

Buda benim Maviş inşallah konuşur.

Paylaşırım sizce suan kaç aylık duruyor son hali

Benim Paşa efendi konusunca kafayi rockcilar gibi delice salliyor sonra otuyor ama disimi erkekmi bilemiyorum diside konusurmu

hayirli olsn nasil becerdin aga bendede 2.5 aylik bir tane var konusmasi icn ne yapacagimi hic bilmiyrm

ayy maşallah ne güzel konuşuyor bayıldım bayıldım :*

hayirli olsn nasil becerdin aga bendede 2.5 aylik bir tane var konusmasi icn ne yapacagimi hic bilmiyrm

2,5 aylıksa 1 ay boyunca her gün aynı kelimeyi söyleyin. Dediüimiz gibi 15dk sabah 15dk akşam yeterli oluyor ama istediğinz kadar söyleyebilirsnz tabi. Söylerken telefona sesinizi kaydedip arada dinletebilirsiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:48 -->-> Daha önceki mesaj 20:47 --

ayy maşallah ne güzel konuşuyor bayıldım bayıldım :*

Tesekkürleer:) darısı boncuğun başına ☺️

2,5 aylıksa 1 ay boyunca her gün aynı kelimeyi söyleyin. Dediüimiz gibi 15dk sabah 15dk akşam yeterli oluyor ama istediğinz kadar söyleyebilirsnz tabi. Söylerken telefona sesinizi kaydedip arada dinletebilirsiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:48 -->-> Daha önceki mesaj 20:47 --

Tesekkürleer:) darısı boncuğun başına ☺️

inşallah ablası :)

Geri