petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çift Değiştirme Yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emre kaya tarafından 21 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. emre kaya

emre kaya New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba beyler benim 2 çift muhabbet kuşum var bir çift yerli diğeri Çekoslovak sorum şu yerli olan dışı kuyruk kaldırıyor erkeğe erkek çıkıyor ama dusuyorlar yapamiyorlar acaba şöyle yapsam olurmu Çekoslovak erkeğini yerli dişinin yanına alsam olurmu cekoslavak çifti damızlık olarak almıştım önceden yumurta da yapmışlar acaba hicmi bozmasam çiftleri akışınami biraksam herşeyi teşekürler

2. ismailt

ismailt New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba iki senelik tecrubemden sonra şunu söyleyim bende çok eş değiştirdim. hiçbiri olmadı en son 2 tane ciftim vardı erkekleri yuvalık olan kafeslerde bıraktım dişileri ayrı salmaya aldım 2 haftalık iyi bakım vitamin mama ıspanak maydonos yesil nane filan hepsini her gün verdim 2 haftanın sonunda başka esdeki dişiyi diğer erkeğin yanına attım kendi esini yanına yaklaştırmayan kuş hemen yatışa geçti burda tek olay dişi ve erkeği iyi kızıştırmak onun haricinde hangi kuş olursa olsun sonuç alırsın .

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  4. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    44
    Keşke bir resim felan paylaşsaydınız.
    Kafesiniz küçük olabilir.Tünek sayısı fazla olabilir.
    Tüneğe tam tutanamıyor olabilir.Yuvalıktan karşı ızgaraya doğru uzunlamasına
    sadece tek bir tünek çiftleşmeyi hızlandırır.Ben hiç bir zaman kısa plastik tüneklerde verim alamadım.
    Tünek karşıdan karşıya olmalıki erkek kuş dişiye kurunu tam yapabilsin.
    İyi üretimler.

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yerinde olsam kesinlikle bozmazdım biraz daha zaman tanırdım keyifli hobiler

Sayfayı Paylaş