Karadeniz Pet

çok acil bakın lütfen :((

• Konbuyu başlatan Eray Akyürek
  • Başlangıç tarihi
Bencede şimdi verin.

şey sanki bayağı fayda etmiş gibi şimdi diceksiniz uydurma hemen ne olcak diye ama nefes alırken dinledim ses çıkmıyor ve canlandı gibi biraz :)

İnşallah 1 saat sonra yine gözlemleyin bakalım ne durumda :)

arkadaşlar kabarık duruyor ama nefes alırken cok az bi sesle ama cok az ve sık deil 2 nefesde 1 falan gıcır gıcır ses cıkıyor ve ayagıyla burnunu kaşıyor aceba burnu falan tıkalı ya da akmışmıdır ? kafes sıcak duruyor

gagasını mı gıcırdatıyor ne anlamadım?eğer gaga gıcırdatıyosa bu iyi bişey.... dediklerimi yap bunların önemi yok dediklerimi yaptıktan sonra.

gagasını mı gıcırdatıyor ne anlamadım?eğer gaga gıcırdatıyosa bu iyi bişey.... dediklerimi yap bunların önemi yok dediklerimi yaptıktan sonra.

YA TAM ANLAMADIM AMA ŞİMDİ YİNE BAKTIM SES YOK KAFES ILIK VE ETRAFINI KAPADIM ELİME ALDIGIMDA İSE ETRAFA BAKIYOR EN SEVDİGİ YERE GİTMEYE CALISIYOR(KAFASINI UZATIYOR) KAFASINI ARKAYA ÇEVİRİP ISIRIYOR ÖYLE GÖZÜNÜ KAPATIYOR SONRA ELİME ALDIGIMDA CİHK CİHK GİBİ Bİ SES CIKIYOR GICIRDIYO GİBİÜ HAPSIRIYORMU NE BURNUNU KASIYOR AYAGIYLA :confused:

ya bu gıbı durumlarda neden felaket tellalıgı yapılır anlamam CIKMADIK CANDAN UMUT KESILMEZ ARKADASLAR sen ustune dusenı yapta canı veren yüce mevlam alanda. jumbomda olmustu bu gıbı durum cok gec farkettım veterıner bıle hazırlıklı olun butun formları dolastım ettım sıcak tutmanın sart oldugunu anladım bebek antibiyotigi bebekler için olan ishal ilacı verdım 5 gün boyunca yem yemıyordu gagasını zorla acıp aptamil yas bebek maması verıyordum ellerımı kemırıyordu parmaklarım delindiydi resmen 7 ay oldu hastalıgı gecelı ve suanda yumurtladı kuluckada yatıyor BENCE İLK BASTA SAHİBİ OLARAK SEN KARARLI OL BU KUSU KURTARICAM DIYE ÜMİTSİZLİGE DÜSME

Haklısın kardeşim ses kesildi biraz canlandı kasınıyo falan ama hafif bi ishal var gözünü arada kapatıp uyukluyor burnu akmıs gibi burnunu kasıor ses gitti ama normal nefes alıyor sadece gözünü kapatıp uyukluyor su anda elime alsam falanda kabarık hep

nefes alırken cok kımıldıyor sanki zorlanıyo gibi

arkadaşım yem yemiyorsa şırınga sistemi ile besle kursağını kontrol et direnç kazanmasını sağlamalısın

arkadaşlar nefes alırken kımıldıyor ses yok ama sanki nefes nefese kalmış gibi uyuklarken ve kabarıkken ve hep öyle nefes alıyor :/ ve arada bir nefes alırken ses cıkıyor :(

arkadaşlar hepinize iyi günler ben bir çift muhabbet kuşu aldım alırken 45 günlük olduğu söylendi birbirleriylede iyi anlaşıyorlar erişkinliğe ne zaman ulaşırlar ve ne zaman yuvalık takmalıyım yavru almak istiyorum teşekürler şimdiden

Mesajların hepsini okumadım ama gelişme var sanırım sevindim. Sıcak tutmaya bak ve yem yemiyorsa şırınga ile besle. Vitaminini ilacını falan da eksik etme inşallah toparlar Allah yardımcın olsun.

Geri