Karadeniz Pet

Çok Acil Yavru hasta

Caner efkanoğlu

Meraklı Üye
Erkek Yavru hasta

Merhaba,

33 veya 35 günlük erkek yavrum aspur veriyordum artık aspurda yemiyor milupa tahıllı karısık meyveli bebe maması aldım şırıngayla veriyorum az az ve suyunuda içiriyorum (içerse tabi) sürekli halsiz birşekilde uyuyor hafif titremesi var ne yapabilirim arkadaşlar suluğunda vitaminde var, bu sabah uyandığımda poposuna dışkısı yapışmıştı sıcak suyla temizledim orayı sonra zeytinyağı sürdüm kurumaması için dışkısını yapıyor hafif sulu dışkısı lütfen yardım edin.

Son düzenleme:
Lütfen konu başlıklarında "Acil!" yazısı kullanmayın elbette acil olabilir, bilgisi olan arkadaşlar zaten yardımcı olacaktır...

İshal olabilir yaptıklarınız güzel... Buna devam edin, vitamini ve yemini suyunu mamasını vermekten başka çare yok buradan bu şekilde yardımcı olabiliriz, yinede bir veterinere götürün gösterin, Geçmiş olsun...

Son düzenleme:
Lütfen konu başlıklarında "Acil!" yazısı kullanmayın elbette acil olabilir, bilgisi olan arkadaşlar zaten yardımcı olacaktır...

İshal olabilir yaptıklarınız güzel... Buna devam edin, vitamini ve yemini suyunu mamasını vermekten başka çare yok buradan bu şekilde yardımcı olabiliriz, yinede bir veterinere götürün gösterin, Geçmiş olsun...

başlığı düzenledim ancak değişmedi.

hava fazlasıyla rüzgarlı ve soğuk bu haldeyken veterinere götüremem ayrıca çok uzak buraya veteriner. benim bilmediğim başka birşey varsa yapabileceğim lütfen beni bilgilendirin. Dışkısı hafif sulu ishal gibi gözükmüyor.

Son düzenleme:
aspur ztn barsak temizleme ozelligi vardir ve haslanmis patates ver ve havucta iyi gelir fazla vitaminde verme tuy. bozuklugu yapar

boyle devam et iyi olacaktir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:50 -->-> Daha önceki mesaj 20:49 --

ve 35 gunluk yavru yem kirabiliyirmu

boyle devam et iyi olacaktir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:50 -->-> Daha önceki mesaj 20:49 --

ve 35 gunluk yavru yem kirabiliyirmu

az az kırabiliyor (aspur) halsiz olduğu için yeme bile bakmıyor öylece uyuyor. O yüzden mama takviyesi yapıyorum şırıngayla.

bnm 33 gunluk yavrular yuvada

bnm 33 gunluk yavrular yuvada

yuvada olması iyi anne babadan ayırmak zorunda kaldık benim yavruyu, o yüzden elimden geleni yapmaya çalışıyorum iyi olacak inşallah mamayı sevdi gagasını acıp hafifce şırıngayla veriyorum oda emiyor mu desem yiyiyormu desem bilemedim.

Geri