petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çok Acil Yavru hasta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Caner efkanoğlu tarafından 2 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Caner efkanoğlu

Caner efkanoğlu New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek Yavru hasta

Merhaba,

33 veya 35 günlük erkek yavrum aspur veriyordum artık aspurda yemiyor milupa tahıllı karısık meyveli bebe maması aldım şırıngayla veriyorum az az ve suyunuda içiriyorum (içerse tabi) sürekli halsiz birşekilde uyuyor hafif titremesi var ne yapabilirim arkadaşlar suluğunda vitaminde var, bu sabah uyandığımda poposuna dışkısı yapışmıştı sıcak suyla temizledim orayı sonra zeytinyağı sürdüm kurumaması için dışkısını yapıyor hafif sulu dışkısı lütfen yardım edin.

#1 Caner efkanoğlu, 2 Şubat 2015
    Son düzenleme: 2 Şubat 2015
  2. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Lütfen konu başlıklarında "Acil!" yazısı kullanmayın elbette acil olabilir, bilgisi olan arkadaşlar zaten yardımcı olacaktır...

İshal olabilir yaptıklarınız güzel... Buna devam edin, vitamini ve yemini suyunu mamasını vermekten başka çare yok buradan bu şekilde yardımcı olabiliriz, yinede bir veterinere götürün gösterin, Geçmiş olsun...

#2 Emrehan DİLEKÇİ, 2 Şubat 2015
  3. Caner efkanoğlu

Beğenileri:
    0
    başlığı düzenledim ancak değişmedi.

hava fazlasıyla rüzgarlı ve soğuk bu haldeyken veterinere götüremem ayrıca çok uzak buraya veteriner. benim bilmediğim başka birşey varsa yapabileceğim lütfen beni bilgilendirin. Dışkısı hafif sulu ishal gibi gözükmüyor.

#3 Caner efkanoğlu, 2 Şubat 2015
  4. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    aspur ztn barsak temizleme ozelligi vardir ve haslanmis patates ver ve havucta iyi gelir fazla vitaminde verme tuy. bozuklugu yapar

5. Caner efkanoğlu

Beğenileri:
    0
    vitamini suyuna kattım fazla vermiyorum şuan şırıngayla yavaş yavaş tahıllı karışık meyveli mama veriyorum

6. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    boyle devam et iyi olacaktir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:50 -->-> Daha önceki mesaj 20:49 --

ve 35 gunluk yavru yem kirabiliyirmu

7. Caner efkanoğlu

Beğenileri:
    0
    az az kırabiliyor (aspur) halsiz olduğu için yeme bile bakmıyor öylece uyuyor. O yüzden mama takviyesi yapıyorum şırıngayla.

8. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    bnm 33 gunluk yavrular yuvada

9. Caner efkanoğlu

Beğenileri:
    0
    yuvada olması iyi anne babadan ayırmak zorunda kaldık benim yavruyu, o yüzden elimden geleni yapmaya çalışıyorum iyi olacak inşallah mamayı sevdi gagasını acıp hafifce şırıngayla veriyorum oda emiyor mu desem yiyiyormu desem bilemedim.

Sayfayı Paylaş