Karadeniz Pet

Dışkı normal mi ?

Extreme_MAD

Meraklı Üye
Sevda papağanımı bugün aldım, çok meraklı ama korkuyor biraz, dışkısı bana fazla sıvı geldi.

A78CC0EF-0F50-42D8-A1B4-114870E1728E.jpeg

Kuşun enerjisi nasıl?
Dışkısı sıcaktan ve ortam değişikliğinden ilk etapta normal kabul edebiliriz. Tabi halsizlik vs yoksa. Takviyelerini eksik etmeyin ama
Hiçbir halsizlik falan yok aşırı hareketli sürekli etrafı inceliyor ordan oraya hopluyor, ama yem yemiyor sanırım anlayamadım.

4D48D3A6-2F2F-4309-9819-2CF0E86DAAAF.jpeg
Dışkılar bu görünümde içimde bir rahatsızlık var bu konuda, ilk yaptığı dışkılar normaldi. Baya hareketli bir kuş yeni alındığı için mi böyle ? Yem de yemiyor.

Az önce bu sıcakta kuş yesin diye dal darı almaya gittim, dal darıyı kafese koydum ve resmen benle dalga geçiyormuş gibi normal yem yemeye başladı 😂 Neyse içim rahatladı bu konuda sulu dışkıdanda kurtulsak çok iyi olacak.

Selamlar dışkı bugün böyle ama kuş aşırı sakin ve değişik duruyor.

Bu duruş normal mi, yavru olduğu için mi böyle duruyor ? Ayaklarının arası da açık vr kanatları düşük, dışkısı normal gibi kendisi değil anlayamadım. Belki yeni alındığı için böyledir.

Soğuk almış olabilir, ceryan yapan bir yerdeyse kafesi üşütmüştür veya klima önünde duruyorsa.

Sevda papağanı dışkılarına çok hakim değilim ama yetersiz beslenme, sıcaklar, ortam değişikliği etkilemiştir. Tablodaki ürünleri en kısa sürede temin edip kullanınız. İnternet üzerinden Karadeniz pet'ten sipariş verebilirsiniz. Özellikle probiyotiği ve gerviti mutlaka alınız.
Enerjisizlik, sürekli uyku hali, kuş sesi açıldığında tepkisizlik, kabarma vs vs görürseniz o zaman şüphelenin

Geri