Karadeniz Pet

hepsı benım basıma gelıyor

• Konbuyu başlatan ömer duran yagar
  • Başlangıç tarihi
iyi yapmışsınız tabi dişinin de canı var onu sahiplendirmek gerek ama erkeğe bir süre yalnız ve özel bir bakım uygulayın saygılar.

aynen dısıyı annanneme verecegım yıne dayanamadım petshopa fln vermeye sonucta oda bır can annannem ıstıyor. ona verırım .

Nasil oldu erkek iyiye gidiyor mu durumu ?

Nokia 3310 ile gönderildi.

Masallah dahada iyiye gider insallah. :) sevindim valla.

aksam a dogru dısımın fotosunuda atıyımda boyle dısı gorursenız almayın :)

dondum kaldım resmen nasıl yapmış o kadar ya bende dişi aldım 2 hafta oldu başından ayrılmam bunu gördükten sonra gerçi pek kavga etmiyorlar ama birbirlerini beslediklerinide görmedim.s

tam zamanında müdahale olmuş..
erkeğin kafasını paramparça edebilirdi.

dondum kaldım resmen nasıl yapmış o kadar ya bende dişi aldım 2 hafta oldu başından ayrılmam bunu gördükten sonra gerçi pek kavga etmiyorlar ama birbirlerini beslediklerinide görmedim.s

benımkılerde hıc kavga etmıyorlardı sonradan anladııgm kadarıyla dısım yavrusunu kıskandıgından yapmıs. normalde bırbırlerını yemlerlerdı, cok ıyı anlasırlardı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:28 -->-> Daha önceki mesaj 12:28 --

tam zamanında müdahale olmuş..
erkeğin kafasını paramparça edebilirdi.

zaten dıger erkege oyle yapmıstı bunu allahtan kurtardık dıerının gagasını kafasından ayırmıstı.

yavruyumu dıger bır arkadsta oyle dedı oldurebılır dıye ama suan cok ıyı bakıyor. yavrusuna. ne yapacagımı sasırdım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:50 -->-> Daha önceki mesaj 20:28 --

su an yem verdıgını gordum ama bılmıyorum egerkı boyle bırseyın ıhtrımalı dahı varsa ayırıyım.

ben olsam zerre güvenmezdim o psikopata usta :D
yavrusunu falanda döver bence tek başlarına bırakma yanınızda olsun nerde oturuyorsanız

ben olsam zerre güvenmezdim o psikopata usta :D
yavrusunu falanda döver bence tek başlarına bırakma yanınızda olsun nerde oturuyorsanız

:D haklısın zaten oturdugumuz odada en ufak bır ses gelse hmn bakıyorum noluyor dıye psıkopatın onde gıdenı hemde :)

:D erkeklere yazık her yerde ezilen yine
biz oluyoz arkadaş kuş insan fark etmiyor :D

dişiyi yavru yeme düşüncemi ayırmayı düşünüyorsunuz ?

ewt yavrum yeme duusnce dısımı annanneme verıcem oda ıstemesemde para verıyor onada yanına guzel bır dısı alcamç

dişiyi erkeğe seçtireceksniz heralde

aynen normlade bu dısımı hıc vermek ıstemıyorum ama cok vahsı 2 aylıktan berıır beslıyorum suan 1.5 yasında ayrılmak zor olcak ama erkek oldurmesını ızleyemem. zaten dısıyı goturup sectırmıstım erkegı cok ıyı anlasıyorlardı ama kıskandı yavruyu ıste ne yaparsın.

Disiyle bayadir berabersiniz vermek zor olur gercekten. Ama erkeklerede yazik hem bilindik yere veriyorsunuz anneannene anlatirsin nasil bakildigini gözü gibi bakar dedemden biliyorum torunum diye seviyor kusu :D

Disiyle bayadir berabersiniz vermek zor olur gercekten. Ama erkeklerede yazik hem bilindik yere veriyorsunuz anneannene anlatirsin nasil bakildigini gözü gibi bakar dedemden biliyorum torunum diye seviyor kusu :D

ewt vermek zor ama erkelerede zulum yapamam :D zaten evde en fazla 1 cıft besleyebılıırm erkegede dısıyede yenı es alsam evden kovarlar annannem zaten kusları cok sevıyor 1 cıftı vardı 10 senelık onlar ödu o yuzden oda yavrusunu ıstıyordu bende annesını verıyım D:

o dedeler candır :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:11 -->-> Daha önceki mesaj 14:10 --

ewt vermek zor ama erkelerede zulum yapamam :D zaten evde en fazla 1 cıft besleyebılıırm erkegede dısıyede yenı es alsam evden kovarlar annannem zaten kusları cok sevıyor 1 cıftı vardı 10 senelık onlar ödu o yuzden oda yavrusunu ıstıyordu bende annesını verıyım D:

verirken hanım efendinin ruhsal sorunları olduğunuda belirt anneannene :D
sıkıntı olmasın :D

Geri